• 177.914 movies
  • 12.203 shows
  • 33.971 seasons
  • 646.932 actors
  • 9.370.271 votes

Here you can see which messages Theunissen as a personal opinion or review.

Life of Crime (2013)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Ik vond het maar een matige en ook wel flauwe dertien in een dozijn Misdaad / Komedie.

Het flauw verhaal (eigenlijk meer een soort van klucht) was opzicht nog wel leuk gevonden (wel niet bijster origineel) en hetzelfde geldt voor de uitvoering, maar echt boeiend of leuk werd het nergens en te lachen viel er eigenlijk ook weinig. Het enige echte leuke in deze film was Mark Boone Junior in de rol van voyeur Richard Monk met zijn nazi gedoe.

Opzicht gebeurt er best veel en zijn er ook veel wendingen, maar die zijn eigenlijk allemaal niet verrassend en ook aan de flauwe kant. Verder is het verloop van het verhaal redelijk saai en stelt het einde weinig voor. Dankzij Jennifer Aniston en Isla Fisher kijkt de film zich wel nog lekker weg. De cast doet het overigens wel verdienstelijk en visueel zag het er allemaal wel aardig uit en zeker wat betreft het jaren 70 uiterlijk.

Al met al een matige bedoeling en niet meer dan leuk om eens gezien te hebben.

Life of David Gale, The (2003)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Best wel een boeiende film. Het verhaal zit goed in elkaar en er wordt uitstekend gespeeld door Kevin Spacey die iedereen goed te pakken had (hij deed me denken aan "The Usual Suspects") maar wel op een zeer macabere wijze. De rest van de cast deed het ook wel goed. Het einde was best sterk en ook wel verrassend maar je zag tijdens het kijken van deze film dat het gewoon niet klopte omdat het anders te voorspelbaar zou zijn.

Life of Pi (2012)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Prachtige film met een eveneens prachtig en zeer origineel verhaal. Het begin was misschien iets te langdradig (wel schitterend toen hij allemaal de betekenis van PI ging uitleggen) maar zodra de boottocht begint wordt het al snel een zeer fraaie film die t/m het einde wist te boeien. Behalve dat de film boeiend was, was hij ook geregeld ontroerend. Visueel is deze film overigens een lust voor het oog en eigenlijk zou je deze film dan ook in een bioscoop moeten zien (ik heb hem helaas slechts op TV gezien en ook nog maar in 720p kwaliteit). De verschillende vertolkers van "Pi Patel" speelden allemaal goed en overtuigend. Al met al heb ik genoten van deze film.

Lifeforce (1985)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Nooit van gehoord en dus ook nooit gezien maar toevallig zal ik deze gisteren bij MGM. Ondanks dat de film uit 1985 komt vond ik hem niet zo gedateerd. Het verhaal was best aardig en er zit ook best veel actie en ook wel horror in deze film. De hoofdrolspeelster (Mathilda May) van deze film zag er best aardig uit en ze was ook regelmatig bloot (mooie rondingen) te zien

Vooral het begin en het einde van de film zijn best goed en er wordt ook verdienstelijk (niet hoogstaand) in gespeeld door de diverse acteurs. Bij de hoofdrolspelers staat hierboven vermeld Patrick Stewart, maar die speelt eigenlijk maar een kleine en ook niet lange rol in deze film. I.p.v. hem kunnen ze daar beter Mathilda May zetten want die speelt echt een hoofdrol. Maar ja Patrick Stewart vermelden klinkt natuurlijk beter dan Mathilda May omdat hij een bekend acteur is.

Ik vond het best een leuke film met een leuk verhaal en hij wist me ook nog eens te boeien van begin tot einde.

Lift, De (1983)

Alternative title: The Lift

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Goede Nederlandse horror film met een prima concept (de lift). De film is best al oud maar iedere keer als hij op TV komt probeer ik hem toch weer te kijken. De eerste keer dat ik hem zag vond ik hem spannend en soms ook grof. Het verhaal is prima en de film verveeld geen moment. Goed gespeeld door Huub Stapel. Ik vind dit toch een van de betere Nederlandse films.

Lights Out (2016)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Als een tussendoortje kijkt deze kort durende (circa 75 minuten), eenvoudige en best spannende Horror film zich lekker weg en mede vanwege het hoge tempo, heb ik me er ook best aardig mee vermaakt.

De eerste minuten van het verhaal (draait om een angstaanjagende entiteit die je alleen in het donker ziet en die een gezin terroriseert, m.u.v. de moeder waarmee de entiteit een mysterieuze link heeft) zijn sterk en spannend (zeker ook creepy) en daar wordt tevens gelijk op een spannende en enge wijze duidelijk gemaakt, waar je de rest van het verhaal mee te maken krijgt. Het eenvoudige maar sfeervolle (met de nadruk op "duister") verhaal stelt opzicht niet zo veel voor en is misschien ook niet echt origineel (deed me denken aan de Horror / Thriller film "Mama (2013)"), maar het weet wel te boeien van de eerste tot de laatste minuut en het bevat ook best veel spannende scenes en dat in een hoog tempo. En van spanning moet deze Horror film het zeker ook van hebben, want er valt eigenlijk geen viezigheid te bespeuren in deze film en er zit ook nauwelijks actie in. Het kleine beetje viezigheid en actie wat er in het verhaal zit, heeft vooral betrekking op de twee politieagenten op het einde.

Het einde van het verhaal vond ik best aardig en het was tevens ook de enige effectieve manier om van de entiteit af te komen. Hoewel de entiteit, die overigens als naam heeft "Diana" (gespeeld door Alicia Vela-Bailey die best mijn entiteit mag zijn ) en die dat ook een keer fraai kerft in een houten vloer, visueel gezien (je ziet vooral een silhouet) weinig voorstelt, werd deze wel steeds lekker creepy en angstaanjagend in beeld gebracht. Gedurende het verhaal krijg je ook steeds meer te weten over het verleden (huidziekte en zeer gevoelig voor licht) en het ontstaan (na een behandeling in een inrichting) van de entiteit en ook wat de mysterieuze link is met de moeder.

Omdat het verhaal zich eigenlijk maar afspeelt op een paar locaties en vooral in het huis van moeder Sophie (gespeeld door Maria Bello), is de cast ook maar beperkt en krijg je eigenlijk alleen maar te maken met het gezin (moeder Sophie, dochter Rebecca en zoontje Martin) welke wordt geterroriseerd door de entiteit en de zekere Bret, die de vriend is van dochter Rebecca. Hoewel de cast voor mij vooral bestond uit onbekende acteurs en actrices (ik kon alleen actrice Maria Bello), deden ze het wel verdienstelijk en zeker wat betreft de mooie Teresa Palmer (in de rol van dochter Rebecca, die op zichzelf woont) en Alexander DiPersia (in de rol van de sympathieke en zorgzame Bret).

Gewoon leuk om eens gezien te hebben deze vermakelijke en zeker ook spannende Horror film en omdat de film maar kort duurt kijkt hij ook lekker weg. Om het maximale uit deze film te halen moet je deze eigenlijk alleen laat op de avond (zoals ik gisteren heb gedaan) of in de nacht bekijken en dan tevens met weinig lichten aan in huis. Met deze Horror film maakt regisseur David F. Sandberg zijn debuut en ik kijk al uit naar zijn tweede film (hopelijk ook spannend), namelijk het vervolg op de Horror film "Annabelle (2014)", welke ik best goed vond.

Like Someone in Love (2012)

Alternative title: Raiku Samuwan in Rabu

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Het verhaal draait inderdaad niet om seks want meer dan wat blote benen valt er niet te zien. Dit is gewoon een puur drama waarbij het vooral draait om de vele dialogen (met name rond Rin Takanashi en Tadashi Okuno) tussen de paar hoofdrolspelers. Je zou dan verwachten dat het allemaal behoorlijk saai is, maar dat valt eigenlijk wel mee (hoewel het hier en daar zeker wat saai en langdradig is). Het verhaal weet toch wel te boeien en de paar hoofdrolspelers doen het goed en dan vooral natuurlijk Rin Takanashi en Tadashi Okuno. Verder is de uitvoering ook niet onaardig en zijn sommige opnames fraai gefilmd (zoals o.a. de scene waarbij Tadashi Okuno niet echt in beeld is, maar wel te zien is via de weerkaatsing van een televisiescherm). De film is naar mijn mening wel iets aan de lange kant.

P.S. die Reiko Mori (als Nagisa) in het café/bar in het begin van de film, mocht er wel wezen.

Lili (1953)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Leuke maar vooral mooie jaren 50 film. Het verhaal is niet echt geweldig (erg cliché en ook best flauw) maar wel leuk en kostuums en vooral de decors zien er fraai uit. De decors zijn echt typische jaren 50 met veel karton en veel bonte kleuren. Dat laatste geldt eigenlijk ook wel voor de kostuums. De cast doet het overigens best aardig en zelfs de poppen deden het goed en zagen er fraai uit Al met al best een leuke film om op een ochtend vanuit het bed te bekijken

Limitless (2011)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Uitstekende Thriller / Mystery die in het eerste uur zeer boeiend is, daarna wordt het een beetje te overdreven en ook teveel (er gebeurt dan een hele hoop). Maar al met al is het in zeer interessante film met een goed verhaal en speelde Bradley Cooper zeer goed en overtuigend. Ook de bijrol van Robert De Niro was dik in orde. Visueel zat het ook goed in elkaar en de film had enorm veel vaart waardoor het nergens saai werd.

P.S. wanneer zijn die drugs in Nederland verkrijgbaar

Lincoln (2012)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Zware kost maar wel een leerzame en interessante geschiedenisles. Het verhaal wist me te boeien en te pakken en de aankleding ervan was indrukwekkend (je waande je echt in die tijd). Dat laatste geldt eigenlijk voor de gehele cast en dan met name natuurlijk Daniel Day-Lewis (nu ik deze film gezien heb mag ik concluderen dat hij terecht een Oscar heeft gewonnen) en Tommy Lee Jones. De film bevat enorm veel dialogen die eigenlijk allemaal interessant (wel niet altijd even helder allemaal) waren en de film ook naar een hoog niveau tillen. De film duurt met ruim ruim 2,5 uur enorm lang, maar eerlijk gezegd verveelde hij me nergens. Sterker nog ik was geboeid van de eerste tot de laatste minuut, ook al weet je bij voorbaat hoe het zal aflopen. En dan doel ik natuurlijk op de stemming bij het naderen van het einde van de oorlog en niet de dood van Lincoln. Want dat is natuurlijk ook geschiedenis.

Lincoln Lawyer, The (2011)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Lekkere Drama / Misdaad welke van de eerste tot de laatste minuut wist te boeien. Het verhaal zit goed in elkaar (tenminste niet cliché) en er zitten best goede en soms ook wel verrassende wendingen in, inclusief het einde. De uitvoering was ook fraai gedaan en hetzelfde geldt voor de cast welke allemaal goed speelde en met name dan Matthew McConaughey. De film duurt met bijna twee uren aan de lange kant maar zoals gezegd wist de film me te boeien van de eerste tot de laatste minuut en keek hij zich ook lekker weg.

Linda (1981)

Alternative title: The Story of Linda

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Als "Fransman" het niet gezegd had, dan had ik niet geweten dat Katja Bienert (in de rol van Linda Norman) in deze film pas 14 / 15-jaar oud was. in de film "Eugenie (Historia de una Perversión) (1980)" van Jesús Franco, was ze overigens pas 13 / 14-jaar oud !

Wat dat betreft is dit dan ook best een foute film van Jesús Franco, want in twee scènes is Katja Bienert namelijk volledig naakt te zien en dat o.a. tijdens een lesbische scène (zie ook de filmposter, waarop alles gecensureerd is) met Andrea Guzon (als Marion die de kamergenote is van Linda in een klooster in Zwitserland) en als ze met Antonio Rebollo (als haar vriendje Juan, die ze ontmoet op Madeira) over het strand rent, waarna ze met hem gaat vrijen in de zee. In deze film is niet te zien dat ze pas zo jong was, want ze had inderdaad het lichaam van een volwassen jonge vrouw en dat zelfs met haren onder haar oksels (goed te zien tijdens de lesbische scène)

Deze Misdaad / Erotiek film heb ik overigens niet gekeken vanwege Katja Bienert, maar vanwege Ursula Buchfellner die ik gisteren nog zag in de Horror / Avontuur (een zogenaamde kannibalen-film) film "El Canibal (1980)", waarin ze zeer regelmatig volledig naakt is te bewonderen. In deze film is ze natuurlijk ook een aantal keren naakt te bewonderen (vooral haar borsten), maar degene die het meest naakt te bewonderen is, is Raquel Evans (als Sheila de manager van een club of beter gezegd een bordeel) en die mocht er zeker ook wezen en ze had ook een heel fraai lichaam. Het meeste genot ik nog van haar als ze volledig naakt in open schoenen met hoge hakken te bewonderen is (zoals op het einde). Ze geeft in het bordeel ook zelf een show en daarbij wordt ze o.a. genomen door circa 20 mannen en vrouwen en op het einde pijpt en neukt ze Ron (Antonio Mayans), waarbij er wel niets expliciet te zien is.

Het verhaal speelt zich af in Madeira (daar zijn ook wat mooie plaatjes van te zien, maar wel vaak dezelfde) in het luxueuze hotel “Transatlantic”, wat slechts een dekmantel is voor een grootschalige blanke slavinnenhandel. De meisjes die er werken worden regelmatig meegenomen naar een afgelegen locatie, alwaar ze gedwongen worden om als prostituee te werken in het in het bordeel "Rio Amore", welke gerund wordt door Sheila (Raquel Evans). De jonge Betsy Norman (Ursula Buchfellner) die in het hotel werkt en verliefd is op Ron (Antonio Mayans), die de manager is van het hotel waar Sheila ook verliefd op is, wordt er op een dag van beschuldigd (komt door Sheila die jaloers is) een geldbedrag te hebben verduisterd. Kort gezegd is Betsy er in geluisd door de louche zakenlui van het hotel en ze wordt gedwongen haar schuld af te betalen met haar lichaam. En net nu haar jonge zusje Linda (Katja Bienert) voor een tijdje op vakantie komt. Linda is afkomstig uit een klooster in Zwitserland en als bij aankomst haar zus Betsy niet op haar staat te wachten ontmoet ze een jongeman, te weten Juan (Antonio Rebollo) die al snel verliefd op Linda wordt. Terwijl Betsy gevangen zit in een wereld van sadisme en prostitutie, wordt haar zusje Linda ingewijd in de wereld van de vleselijke genoegens.

Qua verhaal stelt het wederom weer weinig voor en staat het verhaal weer compleet in dienst van de vele naaktscènes en vooral van Raquel Evans (die al na circa 9 minuten volledig naakt is te bewonderen als ze een kamer binnenloopt waar Betsy en Ron liggen te vrijen) en Ursula Buchfellner (is na circa 8 minuten voor het eerst naakt, één borst, te zien als ze naast Ron op bed ligt). Een andere vrouw is overigens ook regelmatig naakt (helaas alleen haar flinke borsten) te zien en dat was Bea Fiedler die als hoertje Mitzi werkt (drinkt daar eigenlijk alleen maar) in het bordeel "Rio Amore". En in dat bordeel zijn ook nog veel andere vrouwen naakt te zien, zoals Ana María Segura en Doris Regina die o.a. Raquel Evans een massage geven (waarbij ook haar borsten worden gemasseerd) en ook geven ze een SM-achtige show waar een beetje bloed bij is te zien.

Het verhaal bevat eigenlijk twee verhaallijnen (die elkaar pas op het einde kruisen), eentje draait om Betsy en haar tragiek en de andere om Linda (die is ook pas na circa 25 minuten voor het eerst te zien in een klooster in Zwitserland) die voor het eerst de liefde ontdekt. En dan doel ik niet op de lesbische scène met haar kamergenote Marion (Andrea Guzon) na circa 26 minuten, waarbij Andrea Guzon o.a. met de borsten en schaamstreek van Katja Bienert speelt. Persoonlijk vond ik de verhaallijn van Linda nog het leukste en vooral omdat er wat meer humor in zat.

Nu staat Jesús Franco er ook om bekend dat hij seks en naaktheid combineert met een dosis geweld, waarbij vooral vrouwen het moeten ontgelden. Dat begint in deze film gelijk al in de openingsscène, waarbij een vluchtende vrouw (ik weet helaas niet wie het was) wordt gevangen genomen door twee mannen in een jeep, waarna ze gebracht wordt naar het bordeel "Rio Amore". Daar wordt ze meteen afgeranseld ter vermaak van het publiek (het publiek vindt het leuk om te zien) en daarna wordt haar kleding uitgetrokken en wordt ze verkracht door een vadsige man die haar gevangen had. Naderhand wordt ook nog Ursula Buchfellner gepijnigd met een brandende sigaret en met scherpe bladen van een plant (door Ana María Segura en Doris Regina), die eruit zagen als speren. Het is overigens allemaal nog redelijk impliciet en wordt knullig in beeld gebracht.

Op het einde wordt er afgerekend met Sheila (een hoertje, wiens naam ik ook niet weet, schiet haar namelijk dood en dat terwijl ze ligt te neuken met Ron, waarbij ze Ron wilt doden met schorpioenen, die door het hoertje worden doodgetrapt) en als Linda op het punt staat om weer te vertrekken naar Zwitserland (haar vakantie is immers voorbij) ontmoet ze Betsy op het vliegveld die daar samen is met Ron (die haar bevrijd heeft).

Wederom is dit weer een typische Franco-film, namelijk eentje met weinig verhaal en veel naaktheid en vooral dit keer veel van de mooie Raquel Evans en helaas dus ook wat foute naaktheid van de destijds pas 14 / 15-jarige Katja Bienert (ze was daarna tot 1984 nog te zien in drie andere films van Jesús Franco en was daarin dus ook minderjarig, maar daar keek men in de beginjaren 80 niet zo nauw op). Omdat de film maar iets van 80 minuten duurt en er veel naaktheid te zien is, kijkt hij wel lekker weg en wordt het daardoor eigenlijk ook nooit echt saai.

Linea, La (2009)

Alternative title: The Line

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Gewoon een leuke misdaad film die wel nergens in uitblinkt. Het verhaal stelt opzicht weinig voor maar vanwege de cast, de sfeer en de vele wulpse en blote Mexicaanse vrouwen kijkt de film zich lekker weg. De cast is overigens best indrukwekkend met namen als Ray Liotta, Andy Garcia, Armand Assante en Danny Trejo. Vooral de rol van Ray Liotta was best goed, daarentegen stelt de rol van kabouter Danny Trejo weinig voor. Het einde van de film vond ik overigens best goed en ook enigszins verrassend.

Link (1986)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Het is een behoorlijke tijd geleden dat ik deze film voor het laatst heb gezien (op TV zenden ze hem ook nooit uit). Ondanks dat was dit toch best een aardige thriller die ook wist te boeien en soms zelfs wat spannend (het laatste gedeelte) was. Ook de cast deed het leuk en dan met name natuurlijk de aap Link (die best flink tekeer ging) die ik toen geweldig vond. De scene in de badkamer waarbij Link zich zit te verheerlijken aan het fraaie lichaam van de jonge Elisabeth Shue, was best apart

Lionheart (1990)

Alternative title: Wrong Bet

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Prima Jean-Claude Van Damme film (misschien wel zijn beste) met een leuk verhaal. De gevechten tegen de verschillende tegenstanders op verschillende locaties zijn prima en het einde van de film was ook best goed. Deborah Rennard vond ik destijds een mooie verschijning in deze film. Prima vermaak deze film.

Lions for Lambs (2007)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Jammer, Robert Redford, Meryl Streep en Tom Cruise in één film dan zou je toch iets boeiends verwachten !

Het tegendeel blijkt waar want dit is gewoon een saai politiek drama, met veel gepraat (hier en daar wat propaganda) en weinig boeiends. Dat gepraat vindt hoofdzakelijk plaats tussen Tom Cruise (als Senator Jasper Irving) en Meryl Streep (als journaliste Janine Roth) en tussen Robert Redford (als professor Stephen Malley) en Andrew Garfield (als student Todd Hayes). Daartussenin is er nog een verbindingsfilmpje tussen twee neergestorte Amerikaanse soldaten (beste vrienden van elkaar) in Afghanistan welke nog een beetje weet te boeien en waar ook nog wat actie inzit. Je kunt deze film als politiek correct of incorrect beschouwen. De insteek van Robert Redford (die deze film heeft geregistreerd) was naar mijn mening echter de laatste.

Zowel Robert Redford, Meryl Streep en Tom Cruise deden het verdienstelijk, maar ze hebben natuurlijk beter gepresteerd en ook in betere films. Gelukkig duurt dit politiek drama niet lang, waardoor hij wel nog redelijk wegkijkt. Het einde was trouwens ook best aardig.

Little Bit Zombie, A (2012)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

In het algemeen best een flauwe bedoeling (verhaal was opzicht nog wel leuk gevonden) deze Zombie komedie, maar de uitvoering inclusief de muziek ging nog enigszins. Dat kwam voornamelijk door Stephen McHattie in de leuke rol van zombiejager Max en door de drie vrouwelijke schoonheden Crystal Lowe, Emilie Ullerup en in iets mindere mate Kristen Hager. De laatste drie natuurlijk voorval vanwege het visuele aspect en niet voor hun acteer prestaties.

Verwacht niet al te veel van de horror (hier en daar wel wat goor), want de nadruk van de film ligt vooral op het komische vlak (wel niet altijd echt geslaagd en soms ook zeer flauw). De foto's (alla de "The Hangover" films) op het einde waren overigens wel geinig. Leuk om eens gezien te hebben, maar meer ook niet.

P.S. de komische scene bij de slagerij (geweldige rol van George Buza als slager) was het hoogtepunt van deze film.

Little Black Book (2004)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Verrassend leuke film met een verrassend einde. Prima gespeeld door Brittany Murphy. De andere acteurs waren overigens ook goed in deze film.

Little Children (2006)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Aardig drama met een boeiend en leuk verhaal over keuzes. Het verhaal zit mooi in elkaar (zeker het eerste uur vond ik goed en daar zaten ook wat grappige momenten in) en de cast speelt overtuigend en dan natuurlijk vooral Kate Winslet en in mindere maten Patrick Wilson. Ook de rol van pedofiel Ronnie (goed gespeeld door Jackie Earle Haley die er ook uitzag als een mafketel) was best goed en dat geldt eigenlijk ook voor de rest van de cast. De scene in het zwembad was best uiterst vernederend. Ook de scene met het etentje gevolgd door de scene in de auto was geweldig. Het einde vond ik best goed gevonden en was ook wel tragisch. De vertellende stem tussen de scenes door was ook best goed gedaan

Little Fockers (2010)

Alternative title: Meet the Parents: Little Fockers

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Wat een ellendig zeik derde deel was dit. Het verhaal (zat er wel een verhaal in ?) was belachelijk slecht en de uitvoering beroerd. Waar het eerste deel nog zeer leuk was en het tweede deel al dramatisch slecht was spant deze film werkelijk de kroon met flauwe en kinderachtige humor. Het enige waar ik hem om moeten lachen was het Google grapje halverwege in de film (niet het Google grapje op het einde want dat was gewoon belachelijk). De film springt ook steeds van de hak op de tak en er zit dus totaal geen lijn in het verhaal. Dit verhaal voegt overigens ook niets toe aan de twee eerdere delen.

De cast in deze film mag zich schamen dat men nog meegedaan heeft aan een derde flut deel. Robert De Niro en Ben Stiller (zag er oud uit in deze film) waren nergens grappig en de bijrol van Jessica Alba was schandalig slecht en totaal niet grappig. De enige die nog een heel klein beetje grappig was, was Owen Wilson. Het positieve in dit deel was wel dat Barbra Streisand en Dustin Hoffman er nauwelijks in voorkwamen. Ik ergerde me al aan hun in het tweede deel en in dit deel spelen ze nog slechter vooral Dustin Hoffman speelt de rol van een debiel die totaal niet grappig is. Maar zoals gezegd komen ze er gelukkig niet veel in voor (dat ze er in voorkomen is wel eigenlijk al te veel). Man man man wat een ellendige zeik film was dit.

De titel van de film is eigenlijk ook belachelijk want de hele film draait niet om de kinderen van Greg en Pam. Waar het in deze film wel omdraait mag Joost weten.

Little Man Tate (1991)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Aardig drama met een prima spelende Jodie Foster en Adam Hann-Byrd. Het verhaal is best goed en de film duurt niet te lang waardoor hij boeiend blijft.

Little Miss Sunshine (2006)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Verrassend leuke Komedie / Roadmovie met ook nog eens een goed verhaal. Het verhaal zit goed in elkaar en hetzelfde geldt voor de uitvoering. De film wordt naar een hoog niveau getild door de uitstekende cast. Eigenlijk spelen alle zes de hoofdrolspelers wel goed, maar Toni Collette (vind ik ook altijd leuk om te zien), Abigail Breslin (de ontdekking van destijds) en Alan Arkin (als de vuilgebekte porno opa) vond ik er echt uitspringen. Hoewel Steve Carell misschien het meeste komische talent heeft, vond ik hem juist in deze film niet echt grappig (hij speelde ook min of meer de meest serieuze rol).

De film kijkt zich lekker weg en er valt voldoende te beleven en te lachen tijdens de roadtrip van de aparte familie met allemaal hun eigenaardigheden. Het hoogtepunt van de film is misschien wel het einde met de dansact (beter gezegd poging tot) van Abigail Breslin. Visueel mocht de film er overigens ook wezen.

Little Nicky (2000)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Deze film vond ik niet om aan te zien en Adam Sandler vond ik vreselijk irritant. Wat mij betreft Adam Sandler's slechtste film ooit. Slechter dan deze kan het niet worden.

Little Princess, The (1939)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Eersteklas zakdoekendrama, gebaseerd op het boek "Sara Crewe" van de Engels–Amerikaans toneelschrijfster en auteur Frances Hodgson Burnett, gesitueerd in de Victoriaanse tijd. Destijds kindsterretje Shirley Temple speelt de hoofdrol en het was tevens haar eerste Technicolor-film.

In dit lichtvoetige maar hartverwarmende drama, speelt Shirley Temple het meisje Sara Crewe, dat door haar vader (Ian Hunter) op een sjieke kostschool wordt achtergelaten wanneer hij wordt opgeroepen voor de Boerenoorlog in Zuid-Afrika. Daar zwaait de gemene Amanda Minchin (Mary Nash) de scepter, die haar vaders geld als zeer welkom ziet. Het meisje krijgt te horen dat haar vader is gesneuveld, waarna het leven een ware hel voor haar wordt.

Een tamelijk rechttoe rechtaan verhaal, met ook nog een subplotje waarin Sara ook nog twee leraren (Rose en Geoffrey Hamilton ) aan elkaar weet te koppelen. Maar het verhaal is slechts een kapstok voor Shirley Temple's onmiskenbare talent om te charmeren, guitig te lachen, te huilen, te zingen en een paar dansjes te doen. Het plot is iets te simpel, maar dankzij Shirley Temple en de ondersteunende cast, blijft het wel allemaal boeiend (soms wel wat langdradig).

Al met al fraai circa 90 minuten durend ouderwets Hollywood-vermaak voor het hele gezin. Goed geregisseerd door Walter Lang.

Littleman (2006)

Alternative title: LiTTLEMAN

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Best wel grappige film, althans de eerste 60 minuten. Daarna wordt het minder en krijgt de film een typisch Amerikaans einde. Maar de eerste 60 minuten waren prima en heb ik regelmatig moeten lachen.

Het is geen top film maar wel leuk om eens te zien.

Live and Let Die (1973)

Alternative title: Ian Fleming's Live and Let Die

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Debuut van Roger Moore als James Bond en hij maakt met zijn typische humor direct naam als James Bond. De openingssong "Live and Let Die" is naar mijn mening de beste song die ooit is gemaakt voor een James Bond film. De film is dik in orde en het verhaal is best goed. De beelden op Jamaica vond ik zeer mooi.

Live by Night (2016)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Opzicht een mooi verfilmde jaren 20 Misdaad / Drama film, waarbij de jaren 20 van het scherm spatten (geldt ook voor een aantal vrouwen), maar helaas is het verhaal wel wat saai, flauw en langdradig en moet je min of meer tot het einde wachten, voordat er eindelijk wat noemenswaardige actie in voorkomt, die dan overigens wel fraai in beeld wordt gebracht. Het einde mocht er ook best wezen en is eigenlijk ook tragisch.

Het ietwat zoetsappige verhaal (waarbij het draait om illegale handel in rum, geldt, macht en wraak en dat maffia gerelateerd en zelfs ook wat Ku Klux Klan gerelateerd) zit opzicht aardig in elkaar en weet zeker ook te vermaken. Dat laatste komt niet zo zeer door het verhaal zelf, maar juist door de mooie uitvoering ervan, waarbij de jaren 20 zoals eerder gezegd van het scherm spatten, met de fraaie kleding, decors en auto's. Ook de locaties (o.a. Florida) waar het verhaal zich afspeelt, werden fraai in beeld gebracht. Het is eigenlijk jammer dat het verhaal niet echt weet te boeien, en ook wordt het helaas nergens spannend, want anders had dit best wel eens een goede film kunnen zijn. Ook duurt het verhaal met circa 120 minuten aan de lange kant en ook zit er niet echt veel tempo in het verhaal, waardoor het soms wel eens saai is (soms heb ik zelfs wat vooruit zitten te spoelen). Desondanks gebeurt er wel genoeg waardoor je net niet in slaap valt en kijkt de film zich eigenlijk ook wel lekker weg.

Dat deze film zich mede lekker wegkijkt komt ook op conto van de cast, want ik vond het niet bepaald een straf om te mogen kijken naar mooie vrouwen zoals Sienna Miller (in de rol van Emma Gould, die in het eerste gedeelte het liefje is van Joe Coughlin, maar omdat er iets met haar gebeurt wilt Joe Coughlin wraak nemen), Zoe Saldana (in de rol van de Cubaanse Graciela, die de zus is van de Cubaanse zakenpartner van Joe Coughlin en waar hij verliefd op wordt en die uiteindelijk ook zijn vrouw zal worden) en Elle Fanning (in de rol van Loretta Figgis, die dochter is van de lokale sheriff Chief Figgis en die haar geluk wilt zoeken in Hollywood, maar uiteindelijk in de prostitutie en drugs beland, waarmee Joe Coughlin dan haar vader voor het blok zet). Verder deed hoofdrolspeler Ben Affleck (in de rol van Joe Coughlin, die heeft meegevochten in de Eerste Wereldoorlog) het best verdienstelijk (misschien was hij wel wat te gladjes) en hetzelfde geldt voor Chris Messina (in de rol van Dion Bartolo, die de rechterhand is van Joe Coughlin), Chris Cooper (in de rol van lokale sheriff Chief Figgis) en Brendan Gleeson (in de rol van politiebaas Thomas Coughlin, die dus de vader is van Joe Coughlin).

Al met al een aardige Misdaad / Drama film die weet te vermaken en ook wel lekker wegkijkt, maar aan de andere kant is deze film ook wat saai, flauw en langdradig. Voor mij is dit in ieder geval de miste film die Ben Affleck tot nu toe geregisseerd heeft.

Live Feed (2006)

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Dit is mijn derde film (na "Gutterballs (2008)" en "Famine (2011)") welke ik in korte tijd gezien heb van regisseur Ryan Nicholson en helaas worden ze steeds slechter.

In deze Horror/Thriller film draait het om een groepje van vijf jonge vrienden (2 mannen en 3 vrouwen) die in een Aziatische stad het per ongeluk (door het morsen van bier) aan de stok krijgen met een Aziatische maffiabaas (Stephen Chang) , die hun dood wilt hebben en dat staat te gebeuren in een ranzig sekstheater, te weten "Venus Theatre", waarin de vijf jonge vrienden bekeken worden via camera's die verstopt zijn in toiletten (welke ook zijn vol geplakt met porno en martelporno foto's) en kamers.

Ondanks dat deze film redelijk wat bloot (o.a. een paaldanseres), moorden en martelingen bevat, kon het me allemaal niet echt bekoren (oogt ook allemaal goedkoop) en de eerste 35 minuten van het verhaal vond ik zelfs saai. Het verhaal is een soort combinatie van "Hostel (2005)" en "The Texas Chain Saw Massacre (1974)", maar dan slechter.

Er zit eigenlijk maar één leuke marteling (ook leuk in beeld gebracht) in en dat is de marteling waarbij er bij één van de vrouwen, te weten Sarah (gespeeld door Ashley Schappert die ook topless is te zien), een doorzichtige buis in de mond wordt geramd, waarna er een slang in wordt gedaan. Daarna wordt haar mond dicht geniet en wordt ze met een zwaard in haar maag gestoken, waarna de slang er weer uitkomt.

Buiten deze marteling zien we verder nog qua marteling/goor een hondje wat wordt doodgemaakt (dat laat men wel niet zien) op een vleesmarkt ter consumptie, Mike (Lee Tichon) die onthoofd wordt tijdens een gevecht met een Leatherface-achtig persoon (loopt rond met een rubberen zwarte vleesschort, handschoenen en een masker), Linda (gespeeld door Caroline Chojnacki die ook topless is te zien) die doodgestoken (door haar linkerborst) wordt met een zwaard, Emily (gespeeld door Taayla Markell, die helaas niet topless te zien is en dat was best jammer, want ze mocht er best wezen) die gedwongen wordt om een afgehakte en gebakte penis (van een man) te eten en de maffia baas wiens hoofd er met een apparaat wordt afgedraaid.

Verder zien we nog wat kannibalisme (op lijken) en moorden wat geen indruk maakt en ook zit er nog een wat humoristische scène in en dan doel ik op de toiletscène waar Linda en Darren (Rob Scattergood) aan het neuken zijn en betrapt worden door Emily (die iets heeft met Darren), die dan Darren onder zijn ballen schopt

Ik denk dat dit voorlopig de laatste film zal zijn van regisseur Ryan Nicholson welke ik gezien heb, want zoals eerder gezegd wordt het er niet beter op en deze Horror/Thriller film is helaas nergens spannend, eng of choquerend.

Live Free or Die Hard (2007)

Alternative title: Die Hard 4.0

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Prima actie film waar de vaart snel inzit (ik meen al na 10 minuten). Vond Bruce Willes het weer voortreffelijk doen in zijn 4e Die Hard film. De film duurt behoorlijk lang maar ik heb me geen moment verveeld.

Livide (2011)

Alternative title: Livid

Theunissen

  • 12267 messages
  • 5513 votes

Best weer een aardige Franse horrorfilm, met een goede spanningsopbouw en ook een lekker creepy sfeertje.

Het herhaal zit aardig in elkaar en hetzelfde geldt voor de uitvoering (soms ook lekker hard). Ook wist de film me te boeien en zeker vanaf het moment dat men naar het huis gaat (na circa 30 minuten) opzoek naar de schat. Het einde mocht er wezen (misschien wel een beetje maf) en visueel zag het er ook allemaal wel aardig uit. Van de onbekende cast had ik eerlijk gezegd nooit van gehoord (wel leuk om Béatrice Dalle weer eventjes terug te zien na haar ijzersterk debuut in de film "À l'Intérieur (2007)", welke overigens van dezelfde regisseurs is), maar ze deden het wel verdienstelijk.

Al met al gewoon een fijn horrorfilmpje welke zich lekker wegkijkt (mede dankzij de duur van bijna 90 minuten).