• 183.193 movies
  • 12.648 shows
  • 34.998 seasons
  • 658.351 actors
  • 9.488.393 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of EazyGainz. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026

The Godfather: Part II (1974) 2,0

Alternative title Mario Puzo's The Godfather: Part II, yesterday at 21:24

vote posted

details  

The Godfather (1972) 2,5

Alternative title Mario Puzo's The Godfather, yesterday at 21:24

vote posted

details  

Festen (1998) 2,0

Alternative title The Celebration, yesterday at 21:24

vote posted

details  

Il Conformista (1970) 2,0

Alternative title The Conformist, yesterday at 21:23

vote posted

details  

The Dreamers (2003) 1,5

yesterday at 20:55

vote posted

details  

Ex Drummer (2007) 2,0

yesterday at 20:55

vote posted

details  

The Wild Bunch (1969) 1,0

yesterday at 20:20

vote posted

details  

The Beach (2000) 3,5

yesterday at 19:40

vote posted

details  

Maladolescenza (1977) 3,0

Alternative title Puppy Love, yesterday at 19:14

vote posted

details  

Voskhozhdenie (1977) 3,5

Alternative title The Ascent, yesterday at 16:52

vote posted

details  

Hotel Rwanda (2004) 0,5

yesterday at 16:52

vote posted

details  

Der Untergang (2004) 1,0

Alternative title Downfall, yesterday at 16:52

vote posted

details  

Reservoir Dogs (1992) 0,5

yesterday at 16:52

vote posted

details  

Pulp Fiction (1994) 2,0

yesterday at 16:51

vote posted

details  

Kill Bill: Vol. 1 (2003) 1,0

Alternative title Kill Bill: The Whole Bloody Affair, yesterday at 16:51

vote posted

details  

Kill Bill: Vol. 2 (2004) 1,0

Alternative title Kill Bill 2, yesterday at 16:51

vote posted

details  

Sin City (2005) 0,5

Alternative title Frank Miller's Sin City, yesterday at 16:51

vote posted

details  

Inglourious Basterds (2009) 1,0

yesterday at 16:51

vote posted

details  

Idi i Smotri (1985) 2,0

Alternative title Come and See, yesterday at 16:48

vote posted

details  

Matka Joanna od Aniolów (1961) 2,0

Alternative title The Devil and the Nun, yesterday at 16:47

vote posted

details  

Pociag (1959) 3,0

Alternative title Night Train, yesterday at 16:47

vote posted

details  

Le Locataire (1976) 3,0

Alternative title The Tenant, yesterday at 16:47

vote posted

details  

Repulsion (1965) 4,0

yesterday at 16:46

vote posted

details  

The Shining (1980) 1,0

yesterday at 16:45

vote posted

details  

Per un Pugno di Dollari (1964) 1,5

Alternative title A Fistful of Dollars, yesterday at 16:45

vote posted

details  

Per Qualche Dollaro in Più (1965) 2,0

Alternative title For a Few Dollars More, yesterday at 16:45

vote posted

details  

Il Buono, il Brutto, il Cattivo (1966) 1,5

Alternative title The Good, the Bad and the Ugly, yesterday at 16:45

vote posted

details  

Once upon a Time in America (1984) 4,5

Alternative title C'era una Volta in America, yesterday at 16:44

vote posted

details  

Dogville (2003) 4,0

yesterday at 16:44

vote posted

details  

Antichrist (2009) 1,0

yesterday at 16:43

vote posted

details  

Zerkalo (1975) 4,0

Alternative title The Mirror, yesterday at 16:42

vote posted

details  

À Bout de Souffle (1960) 4,5

Alternative title Breathless, yesterday at 16:41

vote posted

details  

The Living Daylights (1987) 2,0

yesterday at 16:40

vote posted

details  

Vertigo (1958) 2,5

Alternative title De Vrouw Die Tweemaal Leefde, yesterday at 16:40

vote posted

details  

Sleeping Beauty (1959) 2,0

Alternative title Doornroosje, yesterday at 16:40

vote posted

details  

Lancelot du Lac (1974) 1,5

yesterday at 16:38

vote posted

details  

Salò o Le 120 Giornate di Sodoma (1975) 1,5

Alternative title Salò, or the 120 Days of Sodom, yesterday at 16:38

vote posted

details  

What Ever Happened to Baby Jane? (1962) 2,5

Alternative title Wat Is Er Toch van Baby Jane Terechtgekomen?, yesterday at 16:37

vote posted

details  

North by Northwest (1959) 1,0

Alternative title De Man Die Verdwijnen Moest, yesterday at 16:37

vote posted

details  

Aguirre, der Zorn Gottes (1972) 1,5

Alternative title Aguirre, the Wrath of God, yesterday at 16:36

vote posted

details