• 184.661 movies
  • 12.817 shows
  • 35.368 seasons
  • 659.066 actors
  • 9.517.856 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of storm999. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

47 Meters Down: Uncaged (2019) 1,5

Alternative title 48 Meters Down, last Friday at 17:53

vote posted

details  

They Will Kill You (2026) 3,5

18 October at 07:30

vote posted

details  

Remarkably Bright Creatures (2026) 4,0

16 October at 05:20

vote posted

details  

La Tentation de Saint-Antoine (1898) 1,0

Alternative title The Temptation of Saint Anthony, 12 October at 06:39

vote posted

details  

Traffic Crossing Leeds Bridge (1888) 1,5

12 October at 06:36

vote posted

details  

Wish Dragon (2021) 3,5

Alternative title De Wensdraak, 11 October at 10:11

vote posted

details  

The Monster Squad (1987) 1,5

10 October at 21:06

vote posted

details  

Resident Evil (2026) 4,5

10 October at 14:17

vote posted

details  

Murder! (1930) 2,5

9 October at 05:06

vote posted

details  

Rugrats Go Wild! (2003) 1,0

Alternative title Ratjetoe en de Thornberrys: Bij de Beesten Af!, 8 October at 18:47

vote posted

details  

Greenland 2: Migration (2026) 2,5

Alternative title Greenland: Migration, 8 October at 18:33

vote posted

details  

Sweet Smell of Success (1957) 3,0

7 October at 20:22

vote posted

details  

Giù la Testa (1971) 2,5

Alternative title A Fistful of Dynamite, 6 October at 22:25

vote posted

details  

Talvar (2015) 1,0

Alternative title Guilty, 5 October at 09:36

vote posted

details  

Relay (2024) 2,0

5 October at 06:18

vote posted

details  

Because I Said So (2007) 2,5

4 October at 16:39

vote posted

details  

The Limey (1999) 2,5

4 October at 08:27

vote posted

details  

Friendship (2024) 2,0

4 October at 00:24

vote posted

details  

Jay Kelly (2025) 3,0

3 October at 18:33

vote posted

details  

Heart Eyes (2025) 2,5

3 October at 13:32

vote posted

details  

Freakier Friday (2025) 3,0

2 October at 23:21

vote posted

details  

Wrong Turn (2021) 2,5

Alternative title Wrong Turn: The Foundation, 2 October at 21:09

vote posted

details  

Den of Thieves 2: Pantera (2025) 3,5

Alternative title Den of Thieves 2, 2 October at 19:12

vote changed, original voice was 4,0 stars

details  

Den of Thieves (2018) 3,5

30 September at 20:21

vote changed, original voice was 3,0 stars

details  

Liu Lang Di Qiu (2019) 2,5

Alternative title The Wandering Earth, 30 September at 03:03

vote posted

details  

Loverboy: Vertrouw Niemand (2026) 1,5

Alternative title Loverboy II, 26 September at 18:07

vote posted

details  

The Life List (2025) 3,5

26 September at 02:38

vote posted

details  

My Old Ass (2024) 3,0

23 September at 23:07

vote posted

details  

Shelter (2026) 3,0

23 September at 20:52

vote posted

details  

Scream 7 (2026) 2,5

22 September at 07:03

vote posted

details  

Ajeossi (2010) 4,0

Alternative title The Man from Nowhere, 20 September at 21:47

vote posted

details  

Hamnet (2025) 1,5

20 September at 14:16

vote posted

details  

Don't Move (2024) 3,0

20 September at 09:52

vote posted

details  

Ferry 2 (2024) 2,5

16 September at 21:07

vote posted

details  

Spider-Man: Brand New Day (2026) 4,5

14 September at 14:04

vote posted

details  

No Exit (2022) 3,0

12 September at 08:09

vote posted

details  

9/11: Life under Attack (2021) 4,0

11 September at 23:49

vote posted

details  

The Guest (2014) 2,5

10 September at 21:24

vote posted

details  

El Hoyo 2 (2024) 2,5

Alternative title The Platform 2, 9 September at 00:23

vote posted

details  

Wolf Man (2025) 3,0

8 September at 22:35

vote posted

details  

How to Make a Killing (2026) 3,5

8 September at 19:47

vote posted

details  

Salem's Lot (2024) 3,0

7 September at 23:06

vote posted

details  

Wire Room (2022) 1,5

7 September at 21:09

vote posted

details  

Bad Education (2019) 1,5

7 September at 20:13

vote posted

details  

A Family Affair (2024) 2,0

7 September at 17:36

vote changed, original voice was 2,5 stars

details  

The Long Walk (2025) 3,0

7 September at 07:23

vote posted

details  

Bade Miyan Chote Miyan (2024) 2,0

Alternative title बड़े मियाँ छोटे मियाँ, 6 September at 01:07

vote posted

details  

Sous la Seine (2024) 2,5

Alternative title Under Paris, 2 September at 09:54

vote changed, original voice was 2,0 stars

details