Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Motato. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Tonari no Totoro (1988) 3,5
Alternative title My Neighbor Totoro, today at 00:05
Smile (2022) 3,0
yesterday at 23:07
Insomnia (2002) 3,5
yesterday at 15:42
Animals (2026) 3,0
yesterday at 15:40
Terminator 2: Judgment Day (1991) 4,0
Alternative title T2 - Terminator 2: Judgment Day, last Sunday at 21:43
The First Purge (2018) 3,0
last Friday at 20:04
Nosferatu (2024) 3,5
10 October at 22:24
28 Years Later: The Bone Temple (2026) 3,5
Alternative title 28 Years Later - Part 2: The Bone Temple, 26 September at 21:10
Whiplash (2014) 3,5
24 September at 23:14
The Judge (2014) 3,5
23 September at 22:52
Primal Fear (1996) 3,5
23 September at 00:15
The Guns of Navarone (1961) 3,5
22 September at 22:50
Anora (2024) 3,0
22 September at 22:03
Bad Times at the El Royale (2018) 3,5
20 September at 14:38
Noah (2014) 3,5
20 September at 03:29
One Hour Photo (2002) 3,0
20 September at 03:25
Killers of the Flower Moon (2023) 4,0
19 September at 08:01
The Pianist (2002) 4,0
18 September at 22:16
Chinatown (1974) 4,0
18 September at 21:23
Poor Things (2023) 3,5
18 September at 00:47
Kinds of Kindness (2024) 3,5
18 September at 00:18
A Hidden Life (2019) 4,5
17 September at 16:16
The Mandalorian and Grogu (2026) 3,0
Alternative title Star Wars: The Mandalorian and Grogu, 17 September at 14:00
The Alto Knights (2025) 3,0
15 September at 20:50
Nocturnal Animals (2016) 4,0
14 September at 22:42
Peaky Blinders: The Immortal Man (2026) 3,0
14 September at 11:38
The Whisper Man (2026) 3,0
14 September at 09:34
Uncut Gems (2019) 3,5
14 September at 09:24
La Trinchera Infinita (2019) 3,5
Alternative title The Endless Trench, 14 September at 03:11
Roma (2018) 4,0
12 September at 06:37
Maze Runner: The Death Cure (2018) 2,5
Alternative title Maze Runner 3, 10 September at 22:50
Frankenstein (2025) 3,5
7 September at 09:00
Tora! Tora! Tora! (1970) 4,5
Alternative title トラ・トラ・トラ, 7 September at 09:00
Backrooms (2026) 4,0
3 September at 21:23
