Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Henk¥. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
South Park: Bigger, Longer & Uncut (1999) 4,5
last Friday at 22:21
Mars Attacks! (1996) 3,0
last Thursday at 22:02
Hitman's Wife's Bodyguard (2021) 3,5
Alternative title The Hitman's Wife's Bodyguard, last Thursday at 22:01
The Batman (2022) 2,0
last Wednesday at 23:40
Murder Mystery 2 (2023) 2,5
19 October at 12:13
Murder Mystery (2019) 3,0
19 October at 12:13
Avatar: Fire and Ash (2025) 2,5
2 October at 13:16
Avatar: The Way of Water (2022) 2,0
2 October at 13:16
Limitless (2011) 2,5
25 September at 19:12
S.W.A.T. (2003) 2,0
25 September at 19:11
The Marksman (2021) 2,0
25 September at 19:10
The Commuter (2018) 2,5
25 September at 19:10
Invasie (2024) 2,5
Alternative title Invasion, 25 September at 19:08
Team America: World Police (2004) 4,0
25 September at 19:08
Alien: Romulus (2024) 2,0
21 September at 12:06
Alien: Covenant (2017) 4,0
21 September at 12:06
Prometheus (2012) 3,5
21 September at 12:05
AVPR: Aliens vs Predator - Requiem (2007) 1,5
Alternative title Aliens vs. Predator 2, 21 September at 12:05
AVP: Alien vs. Predator (2004) 3,0
Alternative title Alien vs. Predator, 21 September at 12:04
Alien: Resurrection (1997) 2,5
Alternative title Alien 4, 21 September at 12:04
Alien³ (1992) 3,0
Alternative title Alien 3, 21 September at 12:03
Aliens (1986) 4,5
21 September at 12:03
Alien (1979) 4,0
11 September at 07:41
Medusa: Queen of the Serpents (2020) 1,0
10 September at 12:30
The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim (2024) 2,5
10 September at 12:27
