Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of allmodcons. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Poltergeist II: The Other Side (1986) 3,5
Alternative title Poltergeist II: Ze Zijn Terug, last Sunday at 21:35
Nattevagten - Dæmoner Går i Arv (2023) 3,0
Alternative title Nightwatch: Demons Are Forever, last Sunday at 16:55
Killing Anna (2026) 3,0
11 October at 22:20
Getting It Back: the Story of Cymande (2022) 4,0
11 October at 09:58
Danmarks Sønner (2019) 3,5
Alternative title Sons of Denmark, 4 October at 22:00
Waltzes from Vienna (1933) 2,5
Alternative title Strauss' Great Waltz, 4 October at 17:41
After Yang (2021) 3,0
4 October at 14:26
Kingdom of the Planet of the Apes (2024) 3,0
4 October at 11:08
Presque (2021) 3,5
Alternative title Beautiful Minds, 2 October at 13:12
Crossing (2024) 3,0
Alternative title Crossing Istanbul, 2 October at 10:07
De Pupil (2025) 2,5
Alternative title The Pupil, 1 October at 14:06
Natchez (2025) 4,0
1 October at 10:10
Fataal Schot (2026) 3,0
30 September at 22:31
À Plein Temps (2021) 3,5
Alternative title Full Time, 30 September at 12:52
Immaculate (2024) 3,0
29 September at 18:01
Buckout Road (2017) 3,0
Alternative title The Curse of Buckout Road, 29 September at 13:53
Wilder (2026) 4,0
Alternative title Gene Wilder - Achter de Lach, 25 September at 17:52
Kolory zla. Czern (2026) 3,0
Alternative title Colors of Evil: Black, 20 September at 22:28
Starve Acre (2023) 3,0
20 September at 09:58
Lover, Liar, Predator (2026) 3,0
18 September at 13:57
The Last Showgirl (2024) 3,5
18 September at 10:35
Au Bain des Dames (2025) 3,0
Alternative title If You Don't Like It, Look Away, 16 September at 09:10
Mijn Woord tegen het Mijne (2025) 3,0
Alternative title My Word against Mine, 15 September at 21:33
The Way to the Stars (1945) 3,0
Alternative title Johnny in the Clouds, 15 September at 13:26
A Thousand and One (2023) 3,5
15 September at 10:09
Club Zero (2023) 3,0
14 September at 19:53
G.I. Blues (1960) 2,0
14 September at 14:37
The Old Way (2023) 3,0
14 September at 10:35
Billy Idol Should Be Dead (2025) 3,0
13 September at 16:48
Rietland (2025) 3,0
Alternative title Reedland, 13 September at 13:45
Paranormal Activity 4 (2012) 3,0
13 September at 10:22
Kung Fu Panda 4 (2024) 3,0
10 September at 19:30
Riefenstahl (2024) 4,0
9 September at 20:16
Cutting through Rocks (2025) 3,0
8 September at 21:11
De Man met de Glimlach (2026) 3,5
Alternative title The Man with a Smile, 7 September at 18:33
Harvest (2024) 3,5
6 September at 17:45
Paranormal Activity 3 (2011) 3,0
6 September at 13:34
The Substance (2024) 3,5
6 September at 10:34
Shadow of a Doubt (1943) 5,0
Alternative title Een Schijn van Twijfel, 2 September at 23:15
Madeleine Collins (2021) 3,5
1 September at 19:27
