Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of beatsbygerrit. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Goodfellas (1990) 4,0
Alternative title GoodFellas, 13 October at 02:49
The Revenant (2015) 3,0
1 October at 01:29
The Devil's Rejects (2005) 4,0
30 September at 02:00
House of 1000 Corpses (2003) 3,5
30 September at 00:03
Pet Sematary (1989) 4,5
29 September at 21:30
Natural Born Killers (1994) 3,0
6 September at 04:50
True Romance (1993) 4,0
6 September at 02:54
Gunche (2026) 3,0
Alternative title Colony, 2 September at 06:25
Rambo III (1988) 2,0
1 September at 23:44
Rambo: First Blood Part II (1985) 2,0
1 September at 23:44
Pokémon: Detective Pikachu (2019) 0,5
Alternative title Pokemon, 1 September at 23:43
Gekijôban Poketto Monsutâ: Myûtsû no Gyakushû (1998) 5,0
Alternative title Pokémon: The First Movie - Mewtwo Strikes Back, 1 September at 23:43
Gekijôban Poketto Monsutâ Serebyi Toki o Koeta Deai (2001) 4,0
Alternative title Pokémon 4Ever - Celebi, Voice of the Forest, 1 September at 23:43
Avatar Aang: The Last Airbender (2026) 5,0
Alternative title Avatar Aang: de Laatste Luchtmeester, 1 September at 23:35
The Punisher (1989) 2,0
1 September at 23:32
Evil Dead Burn (2026) 4,0
1 September at 23:30
Sisu (2022) 1,0
1 September at 23:29
Don't Breathe (2016) 4,5
1 September at 23:28
Don't Breathe 2 (2021) 3,5
1 September at 23:27
Crank: High Voltage (2009) 3,5
Alternative title Crank 2, 1 September at 23:27
Rambo (2008) 5,0
Alternative title John Rambo, 1 September at 23:25
The Punisher (2004) 5,0
1 September at 23:25
2001 Maniacs (2005) 5,0
1 September at 23:21
