• 177.917 movies
  • 12.203 shows
  • 33.971 seasons
  • 646.932 actors
  • 9.370.282 votes

Here you can see which messages rep_robert as a personal opinion or review.

Lovely Bones, The (2009)

rep_robert

  • 27517 messages
  • 4082 votes

Toch een redelijke film, al had het wat mij betreft iets minder langdradig gemogen. Het grootste probleem was eigenlijk de tussenwereld. Ondanks dat deze er fenomenaal eruit zag haalde dit ook een beetje het tempo uit de film. Heel veel zoete verhaaltjes tussendoor met deze scenes(van een toch wel sterk acterende Saoirse Ronan).

Het leukst waren toch de aardse scenes, die waren behoorlijk sfeervol en maakten de film toch ook nog echt de moeite waard om te bekijken. Het dialoog tussen Wahlberg en Tucci was echt prachtig om te zien.
Verder was de film erg sfeervol en zat ik voor mezelf echt heel lang te wachten tot de killer(Tucci) zou worden gepakt.
Helaas loopt het allemaal een beetje met een sisser af, al is de manier waarop de moordenaar dood gaat ook wel weer erg bijpassend.

Toch jammer dat ik vooral die tussenwereld scenes niet zo heel interessant vond ondank de mooie CGI. Die zoete tussenmomenten haalden gewoon teveel de vaart uit het verhaal, waardoor het voor mij een gemiddelde film is geworden.

3*

Lover of Loser (2009)

Alternative title: Lover or Loser

rep_robert

  • 27517 messages
  • 4082 votes

Net zoals in zoveel Nederlandse producties is het acteerwerk soms niet om aan te gluren. Vooral van die nieuwe vriendin van Julia gingen mijn tenen letterlijk krom staan, mijn god wat slecht zeg. Jansen is een extreem leuke verschijning en die verschijning verhult met gemak dat eigenlijk ook Jansen totaal niet kan acteren. Die Ricardo is verder totaal ongeloofwaardig als Loverboy, dat ze zo'n sulletje weten te selecteren voor zo'n rol. Onbegrijpelijk.

Het plot is behoorlijk voorspelbaar en het Loverboy thema komt inmiddels ook al een beetje achterhaald over. Jammer dat de film de laatste 20 minuten compleet uit de bocht vliegt en de ene na de andere tenenkrommende scene uit de hoge hoed weet te toveren.

Jammer, want tot die tijd vermaakte ik me eigenlijk prima met de film, juist ook omdat het af en toe best fris eruit ziet allemaal en ik een sucker ben van coming of age films. Wat dat betreft werkt het scenario gewoon niet mee en had de film het beter kunnen houden bij het schattige liefdesverhaaltje tussen Mees en Eva. Nu komt het allemaal te geforceerd over en blijft er van een coming of age helemaal niets over.

Krappe 2,5*

Loving Annabelle (2006)

rep_robert

  • 27517 messages
  • 4082 votes

Aardig tussendoortje, dat door de te korte speelduur en het gebrek aan diepgang bij een aantal andere personages behalve de 2 hoofdrollen niet aanvoelt als een topper. Zo is dat rare meisje natuurlijk bloedmooi en snap ik niet waarom ze zo verlegen is. Of het feit dat ze alleen maar poëzie lessen hebben, lijkt me wel een ergzijdige school zoals het in Loving Annabelle is weergegeven.

Toegegeven, de spanning tussen Gaidry en Kelly is lekker goed voelbaar en alles wat deze film tussen de 2 produceert voelt ook geloofwaardig aan. Daarbij is het visueel ook aardig en passen de zoete vrouwenliedjes ook wel in deze film.

Toch jammer dat me het gevoel bekruipt dat er meer in deze film had gezeten, als de andere dingen ook wat meer aandacht had gekregen.

3*

Lucas (1986)

rep_robert

  • 27517 messages
  • 4082 votes

Sympathieke jeugdfilm met een leuke Corey Haim en een charmante Kerri Green, ze overtreft haarzelf toch in cuteness in vergelijking met the Goonies.

Voor de rest een typisch High School coming of age drama, wat nergens echt verrassend is. Maar door het extreem sympathiek maken van Haim's personage wordt de film kijkbaar. Al vind ik voor de verandering is dat de andere romance tussen Green en de leuke Sheen niet onnatuurlijk overkomt. Een minpuntje is de rol van Ryder, daar hadden ze meer uit kunnen halen wat mij betreft.

Ook de High School setting is er eentje waar ik van houd, brengt toch altijd een nostalgische waarde aan de film waardoor ik het meer waardeer.

Lekkere feel good.

3,5*

Lucía y el Sexo (2001)

Alternative title: Sex and Lucia

rep_robert

  • 27517 messages
  • 4082 votes

Lucia y el Sexo begint een beetje vaagjes, je komt een beetje moeilijk in het verhaal vooral omdat fictie en realiteit soms een beetje door elkaar heen stromen. Gaandeweg verandert dit echter en wordt alles steeds duidelijk. Vega is erg sensueel, maar tegelijkertijd acteert ze ook nog is prachtig. Zelfde geldt voor de rest van de cast. Visueel zit de film echt prachtig in elkaar, vooral de eilandbeelden hebben een fantastische look.

Lucia y el Sexo neemt je mee op een spannende, zwoele, meeslepende en sexy reis op zoek naar de waarheid.

4*

Lucky Numbers (2000)

rep_robert

  • 27517 messages
  • 4082 votes

Tjsa, redelijke komedie die net niet grappig genoeg is om echt leuk te zijn.
Travolta doet zijn ding wel goed, alleen niets memorabels. Kudrow vond ik wat minder en kwam vaak schreeuwerig over. Het plot lijkt hier en daar vergezocht, wat de film niet veel goeds doet.
Door al die samenloop van omstandigheden lijkt de film toch erg lang te dure en was ik blij dat de film afgelopen was.

Niet dat de film slecht was, het is een degelijke film voor een keertje tussendoor, alleen de grappen zijn schaars, de paar grappen die erin zitten zijn wel leuk (vooral de omvallende aanhanger van de truck vond ik hilarisch).
De film is verder gewoon een middenmoter, nergens echt slecht, maar goed s het zeker ook niet te noemen.

2,5*

Lucy (2014)

rep_robert

  • 27517 messages
  • 4082 votes

In het begin was de film wel erg fascinerend, al word je wel midden in het verhaal gedropt. Het kon alle kanten op gaan en het gegeven dat wij maar 10% van ons brein gebruiken is ook iets dat vele kanten op kan gaan. Helaas zakt de film later teveel weg en gaat het dus de verkeerde kant op, doordat het allemaal erg zweverig wordt. Het einde kon me dan ook totaal niet bekoren. Erg jammer, want zodoende had ik dit liever ook liever in een spectaculairder actiesausje willen zien.

2,5*