Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of filmfan0511. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Wildwood (2026) 4,0
last Saturday at 00:06
Sense and Sensibility (2026) 3,0
14 October at 00:45
Starman (1984) 4,0
11 October at 23:54
Primal Fear (1996) 3,5
10 October at 22:49
Coward (2026) 3,5
8 October at 23:03
The Sessions (2026) 3,5
6 October at 23:12
Lady Bird (2017) 4,0
6 October at 23:11
From Dusk till Dawn (1996) 2,5
5 October at 09:35
The Invite (2026) 4,5
1 October at 18:15
When Harry Met Sally... (1989) 4,0
11 September at 23:25
Teenage Sex and Death at Camp Miasma (2026) 4,0
9 September at 22:02
Blue Heron (2025) 3,5
2 September at 22:54
