• 177.953 movies
  • 12.204 shows
  • 33.972 seasons
  • 646.938 actors
  • 9.370.755 votes

Here you can see which messages scorsese as a personal opinion or review.

Life after Beth (2014)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Matige film over een jongen die zijn overleden vriendin ziet herrijzen uit de dood. De film komt wat moeizaam op gang, en hierna is de humor nogal chaotisch en flink overdreven. Toch wel een aantal leuke scenes en ook Aubrey Plaza is leuk om te zien.

Life and Death of Peter Sellers, The (2004)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

De titel onthult al dat we hier te maken hebben met een biopic over Peter Sellers. Gellukig weet de regisseur een aantal cliches van dit genre te vermijden, en volgt niet het meest gangbare pad. Zo zien we Peter Sellers een aantal rollen overnemen van belangrijke figuren in zijn leven die dan commentaar geven over Peter Sellers (hij geeft dus eigenlijk commentaar op zichzelf).

'Een goed acteur is een lege huls.' Volgens deze film gold dat zeker voor Peter Sellers. Geoffrey Rush zet een erg veelzijdige rol neer en maakt er geen karikatuur van.

Life and Times of Judge Roy Bean, The (1972)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Goeie film over een man die zichzelf als rechter benoemt om zo de orde te handhaven in het wilde westen. Ondanks de setting zeker geen standaard western (vooral vanwege de vele komische momenten). Het verhaal is wellicht iets te vol gepropt, maar het blijft wel vermakelijk allemaal. Mede dankzij de mooie epiloog nog net 3.5 sterren.

Life as We Know It (2010)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Redelijke film waarin een man en vrouw die elkaar niet kunnen uitstaan, de opvoeding van een baby op zich nemen, nadat diens ouders zijn overleden. Aangezien het hier wel degelijk een romcom betreft, wordt er maar heel kort stil gestaan bij de dood van de ouders. De scenes met de baby worden snel eentonig. Gelukkig is het tweede gedeelte een stuk beter, als de drama langzaam de boventoon gaat voeren. Katherine Heigl en Josh Duhamel doen het verder wel oke.

Life during Wartime (2009)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Redelijk vervolg op Happiness dat zich een paar jaar later afspeeld, met dezelfde personages maar een geheel andere cast. Over de gehele linie zeker minder scherp en controversieel dan zijn voorganger, maar toch nog wel genoeg momenten die in de buurt komen. Wederom goeie dialogen en een prima cast (ook al is deze minder sterk dan in in Happiness).

Life in a Day (2011)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Prachtig en uniek document samengesteld uit 4500 uur aan beeldmateriaal gefilmd op 24 juli 2010 door iedereen en overal ter wereld. Een origineel idee waarin de mensheid anno 2010 in al zijn schoonheid en gruwelijkheid voorbij komt. Gelukkig zit er ook een mooie structuur in de montage waardoor het zeker geen onsamenhangend geheel van losse fragmenten wordt. Globaler en tegelijkertijd persoonlijker als dit zal een documentaire niet snel worden. Ontroerend mooi.

Life Is Sweet (1990)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Matige film over een gezin uit de werkende klasse die er ieder op hun eigen manier het beste van proberen te maken. Van een verhaal is niet echt sprake. Het overdreven acteerwerk van de cast wordt al vrij snel irritant. De interactie tussen de gezinsleden levert nog wel een paar goeie momenten op (vooral het openhartige gesprek tussen moeder en dochter). Niet bepaald Mike Leigh's beste film.

Life Itself (2014)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Goeie documentaire over misschien wel de meest bekende filmcriticus Roger Ebert. Toch wel een persoonlijk document, aangezien er ook veel tijd wordt gespendeerd aan zijn ziekte. Leuke beelden van zijn 'samenwerking' met collega criticus Gene Siskel. Filmliefhebbers zullen deze documentaire beter kunnen waarderen.

Life Itself (2018)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Matige film over een koppel die hun eerste kind verwachten. De film begint zeker goed, vooral de vertelwijze met de verschillende onbetrouwbare vertellers komt fris over. Echter wordt het door de verschillende verhaaltjes op een gegeven moment nogal onevenwichtig (vooral de langdradige scenes in Spanje). Verder is het allemaal nogal sentimenteel.

Life Less Ordinary, A (1997)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Aardige film waarin twee engelen de opdracht krijgen om twee mensen op elkaar verliefd te laten worden. Een vlotte, komische misdaadfilm met een lekkere soundtrack. Het verhaal stelt niet al te veel voor en hierdoor zakt het soms wat in. Ewan McGregor en Cameron Diaz vormen een fris koppel hier. Leuke aftiteling ook.

Life of Chuck, The (2024)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Uitstekende film over het leven van een doodgewone man genaamd Chuck. Op zich een simpel verhaal, maar vanwege de opbouw absoluut origineel (het eerste gedeelte vraag je je ook af waar het allemaal naartoe gaat). Genoeg mooie scenes en voor Mike Flanagan duidelijk een change of pace (ondanks dat het een Stephen King verfilming is). Een kleine 4.0 sterren.

Life of Crime (2013)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Matige film waarin twee mannen de vrouw van een rijke man ontvoeren voor losgeld. Ondanks aardig wat wendingen kent de film toch een voorspelbaar verloop. Slecht is het zeker niet, maar allemaal al eens eerder en beter gezien. De cast valt niets te verwijten, maar de personages zijn wat aan de saaie kant. Net geen 3.0 sterren.

Life of Pi (2012)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Uitstekende film over een jongeman die schipbreuk lijdt en zijn sloep moet delen met een tijger. De interactie tussen de tijger en de jongen is boeiend om te zien. Een mooi en meeslepend verhaal met een aantal ontroerende momenten. Prachtig in beeld gebracht: kleurrijk, sprookjesachtig en veel mooie plaatjes. Met gemak 4.0 sterren.

Life of the Party (2018)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Matige film over een vrouw die gaat scheiden en besluit haar afgebroken studie weer op te pakken. Het toch al simpele en weinig originele gegeven wordt niet gered door de gemakkelijke humor. Melissa McCarthy maakt er met haar charme nog wel het beste van en hierdoor hier en daar wel vermakelijk.

Life or Something like It (2002)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Matige film waarin een straatprofeet voorspelt dat een ambitieuze tv-reporter binnen een week zal sterven, waardoor ze haar eigen leven eens onder de loep neemt. De combinatie tussen drama en komedie werkt hier niet goed. Voor een drama is het te oppervlakkig, en voor een komedie valt er te weinig te lachen. En alhoewel Edward Burns en (een blonde) Angelina Jolie het niet verkeerd doen, is er geen sprake van chemie tussen de twee.

Life Stinks (1991)

Alternative title: Life Sucks

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Matige film over een superrijke zakenman die een weddenschap aangaat om een maand in armoede te leven. Op zich een prima uitgangspunt voor een komedie. Echter is het nogal voorspelbaar en slechts bij vlagen grappig. Ook had het tempo wat hoger gemogen.

Lifeboat (1944)

Alternative title: Ballast der Wanhoop

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Uitstekende en ietwat onderbelichte Hitchcockfilm. Ondanks dat de gehele film zich maar op een paar vierkante meter afspeelt, weet Hichcock het geheel visueel toch zeer boeiend te houden door middel van cameravoering en montage. De cast is goed gekozen en versterken de toch al goed geschreven personages. Bovendien bevat deze film zeker de meest originele cameo van Hitchcock zelf.

Lifeforce (1985)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Tegenvallende film waarin de bemanning van een ruimteschip drie lichamen mee terug nemen naar aarde. Een werkelijk ongelooflijk verhaal dat eigenlijk te bizar voor woorden is. En de film neemt zichzelf ook nog eens te serieus. De combinatie van zo'n beetje alle verschillende horror-genres maakt het geheel rommelig.

Lifeguard (1976)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Goeie film over een man die als strandwacht werkt en op een schoolreunie een oude vriendin tegenkomt. Het verhaal heeft wellicht weinig om het lijf, maar het hoofdpersonage is goed neergezet. Het helpt hier ook bij dat Sam Elliott genoeg charme heeft. De film kijkt gemakkelijk weg vanwege het fijne tempo en het mooie tijdsbeeld. Een nipte 3.5 sterren.

Lift (2024)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Matige film waarin een bende een kunstenaar ontvoert om zo de prijs van een nft op te drijven. De film begint wel aardig en ook de premisse is prima. Maar de personages weten niet echt te boeien en de cast weet dit ook niet te verbeteren. De lange actie-scene met het vliegtuig is wel de moeite waard. Net geen 3.0 sterren.

Lift, De (1983)

Alternative title: The Lift

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Goeie film waarin een niet goed functionerende lift voor een aantal slachtoffers zorgt. Een simpel, maar goed gekozen uitgangspunt dat hier sollide is uitgewerkt. Zo zijn de scenes met de lift met voldoende spanning in beeld gebracht en ook de effectieve muziek van Dick Maas zelf draagt hier aan bij. Ook de humor is goed gedoseerd.

Light between Oceans, The (2016)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Uitstekende film over een man die terugkeert van de eerste wereldoorlog en gaat werken als vuurtorenwachter. Een mooi verhaal dat vooral tijdens de eerste helft nogal traag verteld wordt. De tweede helft kent iets meer vaart, maar is vooral ook een stuk ontroerender. Meer dan genoeg mooie plaatjes van Nieuw-Zeelandse landschap. Drie sterke en ingetogen rollen van Alicia Vikander, Michael Fassbender en Rachel Weisz. Ondanks dat het eerste gedeelte wellicht wat korter had kunnen zijn, toch 4.0 sterren.

Light of My Life (2019)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Goeie film over een man die zijn dochter alleen opvoed nadat alle vrouwen in de wereld gestorven zijn nav een virus. Ondanks de traagheid en de behoorlijk deprimerende toon van de film zakt het nergens in. Dit komt zeker vanwege de sfeer en ook de natuurlijke gesprekken tussen vader en dochter. Tegen het einde wordt het spannend en ontroerend.

Light Sleeper (1992)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Goeie film over een drugdealer in New York met een vaste clientèle. Het eenzame, nachtelijke leven is sfeervol in beeld gebracht met ook een goed bijpassende soundtrack. Als karakterschets zeker geslaagd, mede door de uitstekende rol van Willem Dafoe. Het plot wat langzaam geïntroduceerd wordt is net iets minder geslaagd.

Lighthouse, The (2019)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Redelijke film over twee mannen die in afzondering samen een vuurtoren bedienen op een klein eiland. De film ziet er zeker goed uit, het zwart-wit camerawerk en genoeg mooie shots. Ook de waanzin van de twee mannen komt prima naar voren (niet in de laatste plaats vanwege het goede acteerwerk). Echter is het als geheel wel wat eentonig en langdradig.

Lights Out (2016)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Matige film over een jonge vrouw die haar kleine broertje bij haar moeder weg haalt als deze een depressie heeft. Ondanks de korte lengte is het hier en daar wel wat langdradig. Vanwege het plot kan er leuk met licht gespeeld worden, en dit gebeurd ook wel aardig. Verder nog wel een paar prima schrikmomentjes, maar daar is het dan wel mee gezegd.

Lightyear (2022)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Goeie film waarin een ruimteschip met een grote bemanning strandt op een planeet. Een spin-off van de Toy Story reeks, waarin Buzz Lightyear geen action-figure is maar een echte astronout. Verder is dit een geheel andere film. Een weinig origineel, maar onderhoudend ruimte-avontuur met genoeg actie en humor.

Like a Boss (2020)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Matige film over twee beste vriendinnen die een eigen make-up winkeltje hebben. De humor is behoorlijk plat, maar hier en daar valt er toch wel wat te lachen (vooral soms het lompe acteerwerk). Het verhaaltje is wat eentonig en het verloop voorspelbaar, en het is dan ook goed dat de film niet te lang duurt.

Like Crazy (2011)

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Goeie film waarin een relatie tussen een Brits meisje en een Amerikaanse jongen niet gemakkelijk verloopt vanwege visum-problemen. Zeker een niet al te zoetsappige liefdesfilm, maar een meer reële kijk op de liefde tussen twee personen die niet bij elkaar kunnen zijn. Die liefde komt oprecht over, en dit is ook te wijten aan de chemie tussen de twee hoofdrolspelers. Soms wat eentonig, maar de film oogt redelijk fris en duurt niet te lang.

Like Dandelion Dust (2009)

Alternative title: Laat Mij Niet Los

scorsese

  • 1 messages
  • 23 votes

Redelijke film over twee ouders die hun geadopteerde zoontje na zes jaar moeten afstaan aan de biologische ouders. Een gezinsdrama met een goed en onderhoudend verhaal. Hier en daar wat sentimenteel en tijdens de tweede helft niet altijd even geloofwaardig. Maar mede door de prima cast nog net 3.0 sterren.