• 184.597 movies
  • 12.812 shows
  • 35.355 seasons
  • 659.065 actors
  • 9.517.043 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of movieminder. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

The Weight (2026) 3,5

yesterday at 17:15

vote posted

details  

Runner (2026) 2,0

last Wednesday at 20:36

vote posted

details  

La Abuela (2021) 3,5

Alternative title The Grandmother, last Wednesday at 20:08

vote posted

details  

The Invite (2026) 3,5

18 October at 22:58

vote posted

details  

Don't Move (2026) 2,0

15 October at 12:21

vote posted

details  

Animals (2026) 3,0

15 October at 10:29

vote posted

details  

Fall 2: Deadpoint (2026) 2,0

14 October at 11:06

vote posted

details  

Onslaught (2026) 2,5

12 October at 15:04

vote posted

details  

The Uprising (2026) 3,5

6 October at 21:38

vote posted

details  

Echo Valley (2025) 3,5

6 October at 17:10

vote posted

details  

Insidious: Out of the Further (2026) 3,0

5 October at 23:24

vote posted

details  

Unabomber (2026) 3,0

4 October at 22:31

vote posted

details  

The End of Oak Street (2026) 3,0

26 September at 20:43

vote posted

details  

You Might Be the Killer (2018) 3,0

26 September at 17:52

vote posted

details  

Coherence (2013) 2,5

26 September at 15:20

vote posted

details  

Tragedy Girls (2017) 3,0

25 September at 13:44

vote posted

details  

The Breach (2022) 2,5

24 September at 22:40

vote posted

details  

Death of a Unicorn (2025) 2,5

23 September at 16:51

vote posted

details  

Lockbox (2026) 2,5

21 September at 23:15

vote posted

details  

Traumatika (2024) 2,5

20 September at 09:33

vote posted

details  

Teenage Sex and Death at Camp Miasma (2026) 2,5

19 September at 09:59

vote posted

details  

The Devil's Candy (2015) 3,0

18 September at 19:30

vote posted

details  

Pretty Lethal (2026) 3,0

18 September at 17:09

vote posted

details  

Crawlers (2026) 1,5

10 September at 18:10

vote posted

details  

Mayday (2026) 3,5

8 September at 17:05

vote posted

details  

The Brink of War (2026) 3,5

6 September at 20:24

vote posted

details  

Americana (2023) 3,0

Alternative title National Anthem, 6 September at 15:26

vote posted

details  

The Fantastic Four: First Steps (2025) 3,0

4 September at 23:43

vote posted

details  

Il Corpo (2024) 3,5

Alternative title The Body, 4 September at 16:41

vote posted

details  

Van God Los (2003) 3,0

Alternative title Godforsaken, 3 September at 23:02

vote posted

details  

Adam (1983) 3,5

3 September at 22:30

vote posted

details  

Den Hemmelige Kvinde (2026) 3,5

Alternative title The Secret Woman, 2 September at 20:27

vote posted

details  

Hell of a Summer (2023) 2,5

2 September at 16:08

vote posted

details  

Penny Lane Is Dead (2025) 2,0

2 September at 11:43

vote posted

details  

Le Calendrier (2021) 3,5

Alternative title The Advent Calendar, 1 September at 23:35

vote posted

details