Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of jorisvda. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Digger (2026) 3,0
yesterday at 22:47
Animals (2026) 2,0
last Saturday at 23:27
I Know What You Did Last Summer (2025) 1,0
last Friday at 00:30
Yôjinbô (1961) 3,0
Alternative title Yojimbo, last Tuesday at 07:57
In the Land of Saints and Sinners (2023) 2,0
Alternative title Saints & Sinners, 19 October at 01:10
Paper Tiger (2026) 2,5
17 October at 21:02
Fatherland (2026) 2,0
Alternative title 1949, 17 October at 18:05
Fjord (2026) 3,5
17 October at 16:15
Minotaur (2026) 3,0
17 October at 13:14
Love of Your Life (2026) 2,5
16 October at 02:51
Ice Road: Vengeance (2025) 1,5
13 October at 06:58
Hunting Season (2025) 2,5
12 October at 06:48
Sound of Freedom (2023) 3,5
11 October at 22:35
The Equalizer 3 (2023) 2,5
10 October at 10:24
Greenland 2: Migration (2026) 1,5
Alternative title Greenland: Migration, 10 October at 05:54
Kandahar (2023) 2,0
Alternative title Operation Kandahar, 8 October at 22:03
The Lost City (2022) 1,5
6 October at 22:03
The Beekeeper (2024) 2,5
5 October at 02:01
Now You See Me: Now You Don't (2025) 2,0
Alternative title Now You See Me 3, 3 October at 23:59
Nobody 2 (2025) 2,0
2 October at 05:49
Patsers (2025) 2,0
Alternative title Gangstas, 30 September at 23:11
Linkin Park: Unshatter (2026) 3,5
30 September at 22:41
Bullet Train (2022) 2,0
27 September at 20:28
Carry-On (2024) 2,5
26 September at 10:37
Gladiator II (2024) 3,0
Alternative title Gladiator 2, 23 September at 23:28
Apex (2026) 2,5
23 September at 23:25
Final Destination: Bloodlines (2025) 2,0
22 September at 06:59
Final Destination (2000) 3,0
20 September at 23:11
Plane (2023) 2,0
20 September at 22:33
No Hard Feelings (2023) 2,5
20 September at 10:37
Shelter (2026) 2,5
19 September at 10:09
A Working Man (2025) 2,0
18 September at 18:25
