• 184.438 movies
  • 12.808 shows
  • 35.325 seasons
  • 659.065 actors
  • 9.515.332 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of ArjanvDijk. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Tegendraads (2024) 3,0

6 October at 10:49

vote posted

details  

Talk to Me (2022) 3,5

6 October at 10:48

vote posted

details  

Drive (2011) 3,5

6 October at 10:46

vote posted

details  

Hytti Nro 6 (2021) 3,5

Alternative title Compartment Number 6, 6 October at 10:44

vote posted

details  

John Wick: Chapter 4 (2023) 3,5

Alternative title John Wick 4, 6 October at 10:40

vote posted

details  

How to Have Sex (2023) 3,5

6 October at 10:38

vote posted

details  

Prey (2022) 3,0

Alternative title Predator 5, 6 October at 10:36

vote posted

details  

The Predator (2018) 2,5

Alternative title Predator 4, 6 October at 10:34

vote posted

details  

Mid90s (2018) 3,0

6 October at 10:32

vote posted

details  

Bugonia (2025) 2,5

6 October at 10:30

vote posted

details  

Judgment at Nuremberg (1961) 3,5

Alternative title Judgement at Nuremberg, 15 September at 12:48

vote posted

details  

King Richard (2021) 4,5

15 September at 12:46

vote posted

details  

Promising Young Woman (2020) 3,5

15 September at 12:44

vote posted

details  

Nuremberg (2025) 4,0

15 September at 12:41

vote posted

details  

An Cailín Ciúin (2022) 3,5

Alternative title The Quiet Girl, 15 September at 12:38

vote posted

details  

WALL·E (2008) 2,5

Alternative title Wall-E, 15 September at 12:35

vote posted

details  

Licorice Pizza (2021) 3,5

15 September at 12:32

vote posted

details  

Three Days of the Condor (1975) 3,5

Alternative title 3 Days of the Condor, 15 September at 12:30

vote posted

details  

Barbie (2023) 2,5

15 September at 12:27

vote posted

details  

Full Metal Jacket (1987) 4,0

15 September at 12:25

vote posted

details