Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of DanielJeroen. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Stuber (2019) 3,5
last Sunday at 00:32
Buddy (2026) 3,0
19 October at 00:52
Playdate (2025) 3,5
12 October at 19:40
Send Help (2026) 4,0
11 October at 22:36
Fall 2: Deadpoint (2026) 4,5
10 October at 02:04
The Devil's Mouth (2026) 3,5
9 October at 12:16
Coyote vs. Acme (2026) 3,5
9 October at 10:12
Unabomber (2026) 2,0
8 October at 14:07
The Ministry of Ungentlemanly Warfare (2024) 4,0
22 September at 22:26
Mike & Nick & Nick & Alice (2026) 4,0
22 September at 19:17
Gail Daughtry and the Celebrity Sex Pass (2026) 3,5
21 September at 23:34
Huo Zhe Yan (2025) 4,5
Alternative title The Furious, 20 September at 23:19
Teenage Sex and Death at Camp Miasma (2026) 3,0
20 September at 21:20
It Ends (2025) 3,5
19 September at 13:57
Normal (2025) 4,0
18 September at 16:50
Faces of Death (2026) 3,0
16 September at 23:58
Preschool (2026) 4,0
14 September at 20:31
Man of the Year (2006) 3,5
14 September at 14:40
Obsession (2025) 4,0
9 September at 12:39
The Sheep Detectives (2026) 5,0
Alternative title De Schapenspeurders, 8 September at 23:57
Mayday (2026) 4,5
8 September at 21:22
Project Hail Mary (2026) 3,5
8 September at 17:52
The Breadwinner (2026) 3,0
7 September at 21:13
Blood Red Sky (2021) 3,5
Alternative title Transatlantic 473, 3 September at 20:00
Evil Influencer: The Jodi Hildebrandt Story (2025) 3,0
3 September at 12:32
What Jennifer Did (2024) 3,0
2 September at 20:04
The Hatchet Wielding Hitchhiker (2023) 3,5
2 September at 13:59
Anaconda 4: Trail of Blood (2009) 1,0
Alternative title Anacondas: Trail of Blood, 1 September at 22:55
Dangerous Animals (2025) 5,0
1 September at 00:05
