• 184.439 movies
  • 12.808 shows
  • 35.325 seasons
  • 659.065 actors
  • 9.515.379 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Toon1. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Dude, Where's My Car? (2000) 1,5

yesterday at 19:44

vote posted

details  

Yek Tasadef Sadeh (2025) 3,5

Alternative title It Was Just an Accident, 12 October at 15:53

vote posted

details  

Gorillas in the Mist: The Story of Dian Fossey (1988) 3,0

Alternative title Gorillas in the Mist, 2 October at 23:00

vote posted

details  

The Odyssey (2026) 3,0

2 October at 09:33

vote posted

details  

Past Lives (2023) 3,5

27 September at 17:45

vote posted

details  

État de Siège (1972) 3,5

Alternative title State of Siege, 20 September at 11:37

vote posted

details  

Mad Max: Fury Road (2015) 4,0

Alternative title Mad Max: Fury Road: Black and Chrome, 15 September at 20:13

vote posted

details  

A Complete Unknown (2024) 4,0

15 September at 20:13

vote posted

details  

Boomers (2026) 3,5

6 September at 22:55

vote posted

details  

The Devil Wears Prada 2 (2026) 2,0

6 September at 22:54

vote posted

details  

The Devil Wears Prada (2006) 2,5

6 September at 22:53

vote posted

details  

Sans Toit ni Loi (1985) 3,5

Alternative title Vagabond, 6 September at 22:52

vote posted

details