Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of JellyEye. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Memoir of a Snail (2024) 4,5
yesterday at 22:50
Young Hearts (2024) 3,5
last Sunday at 21:52
De Pupil (2025) 3,5
Alternative title The Pupil, 14 October at 11:07
If I Had Legs I'd Kick You (2025) 4,0
4 October at 22:07
Det Andet Offer (2025) 3,0
Alternative title Second Victims, 2 October at 23:24
Mother Mary (2026) 2,5
30 September at 13:58
Practical Magic (1998) 2,5
21 September at 22:07
The Odyssey (2026) 4,0
21 September at 22:07
Teenage Sex and Death at Camp Miasma (2026) 3,5
9 September at 23:08
Song Sung Blue (2025) 3,5
7 September at 21:32
Sunny Dancer (2026) 4,0
7 September at 13:12
Alex Strangelove (2018) 2,5
4 September at 23:00
Den Sidste Viking (2025) 3,5
Alternative title The Last Viking, 4 September at 22:37
The History of Sound (2025) 3,5
2 September at 23:10
