Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of mirjo 2. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Omaha (2025) 3,0
15 October at 20:50
Pusher (1996) 3,5
13 October at 21:21
Backrooms (2026) 3,0
3 October at 23:52
Platoon (1986) 3,5
30 September at 21:44
Disclosure Day (2026) 2,0
24 September at 21:58
Man on the Run (2025) 4,0
Alternative title Paul McCartney: Man On The Run, 24 September at 20:58
13 Jours, 13 Nuits (2025) 3,5
Alternative title 13 Days, 13 Nights, 20 September at 23:07
The Long Goodbye (1973) 2,5
20 September at 21:54
2000 Meters to Andriivka (2025) 3,5
11 September at 21:33
Practical Magic (1998) 2,0
10 September at 23:18
Wasteman (2025) 3,5
9 September at 22:47
Sirât (2025) 2,5
9 September at 15:36
McCartney: The Hunt for the Lost Bass (2026) 3,5
Alternative title Paul McCartney en de Vermiste Bas, 8 September at 16:20
O Agente Secreto (2025) 3,0
Alternative title The Secret Agent, 5 September at 21:39
Michael (2026) 2,5
5 September at 21:28
Dressed to Kill (1980) 2,5
3 September at 22:02
Affeksjonsverdi (2025) 4,0
Alternative title Sentimental Value, 2 September at 23:16
Blow Out (1981) 3,0
1 September at 21:49
I Was a Stranger (2024) 4,0
Alternative title The Strangers' Case, 1 September at 16:40
An Inspector Calls (2015) 3,5
1 September at 16:39
