Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Nicky777. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Our Christmas Journey (2021) 3,0
today at 20:45
Star Trek Beyond (2016) 2,0
today at 18:54
A Merry Little Ex-Mas (2025) 3,0
last Thursday at 17:09
Primate (2025) 3,0
last Wednesday at 00:18
Shutter Island (2010) 4,0
last Tuesday at 22:51
Dolittle (2020) 3,5
last Tuesday at 18:32
E.T. the Extra-Terrestrial (1982) 3,5
Alternative title E.T., last Tuesday at 16:41
Casper (1995) 3,0
19 October at 23:41
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) 3,0
19 October at 20:54
Indiana Jones and the Last Crusade (1989) 3,0
19 October at 20:54
Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) 3,0
15 October at 23:24
Raiders of the Lost Ark (1981) 3,0
Alternative title Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark, 15 October at 23:23
Jurassic World: Rebirth (2025) 3,0
15 October at 17:37
Practical Magic (1998) 3,0
9 October at 18:28
Sing 2 (2021) 3,5
9 October at 02:05
De Expeditie van Familie Vos (2020) 3,0
3 October at 19:55
The Tuxedo (2002) 3,0
18 September at 15:08
