• 184.809 movies
  • 12.837 shows
  • 35.401 seasons
  • 659.066 actors
  • 9.520.211 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Bandit. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Norm: The Tale of Norm MacDonald (2026) 3,0

last Sunday at 17:00

vote posted

details  

The Last Island (1990) 2,5

last Sunday at 00:06

vote posted

details  

Reminiscence (2021) 2,5

24 October at 22:12

vote posted

details  

Masterplan (2026) 2,5

24 October at 19:02

vote posted

details  

Man in the Wilderness (1971) 3,0

23 October at 21:45

vote posted

details  

Farewell to the King (1989) 2,5

Alternative title Nacht over Borneo, 22 October at 19:23

vote posted

details  

The Weight (2026) 3,0

21 October at 20:07

vote posted

details  

Lo Chiamavano Bulldozer (1978) 2,5

Alternative title They Called Him Bulldozer, 20 October at 19:07

vote posted

details  

F/X2 (1991) 3,0

Alternative title FX 2 - The Deadly Art of Illusion, 18 October at 20:24

vote posted

details  

Stormen (2026) 1,5

Alternative title The Storm, 17 October at 18:01

vote posted

details  

F/X (1986) 3,5

Alternative title F/X - Murder by Illusion, 15 October at 20:23

vote posted

details  

De Wilde Stad (2018) 3,5

Alternative title Katwalk, 11 October at 19:17

vote posted

details  

The Florist (2026) 3,0

11 October at 19:16

vote posted

details  

Matchbox the Movie (2026) 3,0

Alternative title Matchbox, 11 October at 09:52

vote posted

details  

Fall 2: Deadpoint (2026) 3,0

10 October at 22:56

vote posted

details  

Keep Quiet (2025) 2,5

Alternative title Gangland, 10 October at 16:48

vote posted

details  

Pastorale 1943 (1978) 3,0

10 October at 00:31

vote posted

details  

Animals (2026) 3,0

10 October at 00:27

vote posted

details  

De Zwarte Ruiter (1983) 2,5

8 October at 20:33

vote posted

details  

De Ratelrat (1987) 2,5

Alternative title Grijpstra en de Gier 2: De Ratelrat, 8 October at 07:04

vote posted

details  

Moord in Extase (1984) 2,0

Alternative title Baantjer's Moord in Extase, 6 October at 21:31

vote posted

details  

Grijpstra & De Gier (1979) 2,5

Alternative title Fatal Error, 4 October at 20:01

vote posted

details  

IJsvrij (1983) 3,0

Alternative title Ice-free, 3 October at 22:53

vote posted

details  

Stroomopwaarts (1991) 3,0

Alternative title Way Upstream, 3 October at 22:36

vote posted

details  

For Heaven's Sake (1926) 3,0

3 October at 20:33

vote posted

details  

Xangadix Lives! (2017) 3,5

3 October at 20:31

vote posted

details  

The Love Hypothesis (2026) 3,0

2 October at 21:08

vote posted

details  

Anaconda: Offspring (2008) 1,5

Alternative title Anaconda 3: Offspring, 1 October at 20:57

vote posted

details  

Runner (2026) 3,5

30 September at 19:50

vote posted

details  

Idiots (2026) 2,0

27 September at 20:57

vote posted

details  

The Red (2024) 1,5

Alternative title Rippy, 27 September at 00:46

vote posted

details  

Teenage Sex and Death at Camp Miasma (2026) 2,0

27 September at 00:36

vote posted

details  

Dead Poets Society (1989) 3,0

23 September at 21:40

vote posted

details  

Last Train to Fortune (2025) 2,0

23 September at 19:44

vote posted

details  

Het Hart van Amsterdam (2026) 3,0

23 September at 19:43

vote posted

details  

Misdirection (2026) 2,0

23 September at 19:41

vote posted

details  

No Time to Die (2021) 3,5

18 September at 23:15

vote posted

details  

Eb (2026) 2,5

Alternative title Undercurrent, 17 September at 23:27

vote posted

details  

Coyote vs. Acme (2026) 2,0

17 September at 21:30

vote posted

details  

Tora! Tora! Tora! (1970) 2,5

Alternative title トラ・トラ・トラ, 17 September at 19:21

vote posted

details  

In the Grey (2026) 2,5

16 September at 21:09

vote posted

details  

The Rivals of Amziah King (2025) 2,0

16 September at 21:05

vote posted

details  

Rietland (2025) 3,0

Alternative title Reedland, 16 September at 00:56

vote posted

details  

Love Hurts (2025) 2,5

11 September at 21:22

vote posted

details  

Evil Dead Burn (2026) 3,0

11 September at 17:30

vote posted

details  

One Night Only (2026) 3,0

9 September at 22:05

vote changed, original voice was 2,5 stars

details  

Sky Riders (1976) 3,0

6 September at 21:29

vote posted

details  

The Brutalist (2024) 2,5

6 September at 19:42

vote posted

details  

The Runner (2026) 2,0

5 September at 18:36

vote posted

details  

Mayday (2026) 3,5

4 September at 21:42

vote posted

details  

The Mongoose (2026) 2,5

2 September at 20:12

vote posted

details