• 184.546 movies
  • 12.809 shows
  • 35.328 seasons
  • 659.065 actors
  • 9.515.985 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of chrissie. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

A Quiet Place: Day One (2024) 3,0

last Wednesday at 21:45

vote posted

details  

Black Adam (2022) 2,5

12 October at 19:51

vote posted

details  

Billy Idol Should Be Dead (2025) 3,5

7 October at 12:36

vote posted

details  

The Ministry of Ungentlemanly Warfare (2024) 3,5

1 October at 22:13

vote posted

details  

Sense and Sensibility (2026) 3,0

28 September at 23:20

vote posted

details  

Furiosa: A Mad Max Saga (2024) 3,0

Alternative title Furiosa, 27 September at 23:30

vote posted

details  

The Adjustment Bureau (2011) 3,5

24 September at 22:34

vote posted

details  

Dog (2022) 2,5

23 September at 21:18

vote posted

details  

Did You Hear about the Morgans? (2009) 2,0

21 September at 22:10

vote posted

details  

Boiling Point (2021) 3,5

16 September at 21:34

vote posted

details  

The Light between Oceans (2016) 3,0

13 September at 23:52

vote posted

details  

Queenpins (2021) 3,0

10 September at 22:33

vote posted

details  

Chappie (2015) 2,0

10 September at 20:49

vote posted

details