• 184.641 movies
  • 12.813 shows
  • 35.358 seasons
  • 659.066 actors
  • 9.517.758 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of omniesbonsai. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Palm Springs (2020) 0,5

last Sunday at 12:18

vote posted

details  

Over the Top (1987) 3,5

19 October at 18:45

vote posted

details  

Tenzing (2026) 3,5

17 October at 20:20

vote posted

details  

Heart of the Beast (2026) 4,0

26 September at 19:52

vote posted

details  

Great Expectations (1998) 3,0

19 September at 19:24

vote posted

details  

The Abyss (1989) 5,0

Alternative title Afgrond, 16 September at 19:20

vote changed, original voice was 4,0 stars

details  

Pressure (2026) 4,0

12 September at 19:22

vote changed, original voice was 3,5 stars

details  

The Runner (2026) 3,0

6 September at 20:50

vote posted

details  

Coyote vs. Acme (2026) 3,5

5 September at 19:55

vote posted

details  

The Whisper Man (2026) 2,5

4 September at 19:34

vote posted

details  

The Mongoose (2026) 4,0

1 September at 18:25

vote posted

details