• 184.659 movies
  • 12.816 shows
  • 35.367 seasons
  • 659.066 actors
  • 9.517.804 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of kittyli06. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Team Spirit Nxt G3n (2025) 3,5

last Saturday at 23:23

vote posted

details  

Dog Day Afternoon (1975) 3,0

12 October at 22:20

vote changed, original voice was 2,5 stars

details  

Bastille Day (2016) 3,5

Alternative title The Take, 11 October at 15:14

vote posted

details  

Rat Race (2001) 3,0

9 October at 22:59

vote posted

details  

Ghostbusters: Afterlife (2021) 3,0

8 October at 19:34

vote posted

details  

Rock Hudson: All That Heaven Allowed (2023) 2,5

5 October at 18:44

vote changed, original voice was 3,0 stars

details  

De Pupil (2025) 3,5

Alternative title The Pupil, 27 September at 17:17

vote posted

details  

Als Hitler das Rosa Kaninchen Stahl (2019) 3,0

Alternative title When Hitler Stole Pink Rabbit, 26 September at 20:48

vote changed, original voice was 2,5 stars

details  

Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous (2005) 3,0

24 September at 19:27

vote changed, original voice was 2,5 stars

details  

A.I. Artificial Intelligence (2001) 2,0

Alternative title Artificial Intelligence: AI, 7 September at 17:37

vote changed, original voice was 1,5 stars

details  

Das Lehrerzimmer (2023) 3,0

Alternative title The Teachers' Lounge, 6 September at 22:27

vote changed, original voice was 2,5 stars

details