Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Rvdz. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Wild Horse Nine (2026) 4,0
today at 01:31
I Love Boosters (2026) 2,5
today at 01:31
Digger (2026) 2,5
1 October at 23:04
Heart of the Beast (2026) 1,5
26 September at 23:21
Pressure (2026) 3,0
26 September at 23:20
Practical Magic 2 (2026) 0,5
21 September at 01:02
The Interpreter (2005) 3,0
18 September at 17:07
Ha-Chan, Shake Your Booty! (2026) 4,0
17 September at 02:46
Wu Ming Nü Hai (2026) 2,5
Alternative title A Girl Unknown, 17 September at 02:46
The Surgeon (2026) 3,5
16 September at 09:43
Nelson-san, Anata wa Hito o Koro Shimashita Ka? (2026) 3,0
Alternative title Mr. Nelson, Did You Kill People?, 16 September at 09:24
Bunker (2026) 2,5
16 September at 09:24
Ink (2026) 3,5
16 September at 09:24
Bad Lieutenant: Tokyo (2026) 3,5
16 September at 09:24
Paradise Lost (2026) 2,5
Alternative title 실낙원, 15 September at 06:57
Rukku Bakku (2026) 3,0
Alternative title Look Back, 15 September at 06:57
Ganeunghan Sarang (2026) 5,0
Alternative title Possible Love, 15 September at 06:57
The Face of Horror (2026) 2,5
14 September at 15:19
Alpha Gang (2026) 3,5
14 September at 06:53
Josephine (2026) 4,0
14 September at 06:53
Your Mother Your Mother Your Mother (2026) 4,0
14 September at 06:53
The Last Photograph (2026) 3,0
14 September at 06:51
Le Faux Soir (2026) 3,0
12 September at 08:44
Stuffed (2026) 3,0
12 September at 08:43
River (2026) 4,0
12 September at 08:41
In the Heart of the South (2026) 3,0
12 September at 08:40
The Julia Set (2026) 2,0
12 September at 08:40
Onslaught (2026) 3,0
10 September at 17:08
Hopeu (2026) 4,5
Alternative title Hope, 10 September at 17:08
