Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of clubsport. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Thor: Ragnarok (2017) 1,5
27 September at 17:06
Rosemary's Baby (1968) 2,5
Alternative title Wat Is Er Toch aan de Hand met Rosemary's Baby?, 27 September at 16:55
God Told Me To (1976) 2,5
Alternative title Demon, 20 September at 14:15
Tomboy (1985) 2,0
5 September at 21:58
The Vault of Horror (1973) 3,0
Alternative title Further Tales from the Crypt, 3 September at 00:23
Kondom des Grauens (1996) 2,0
Alternative title Killer Condom, 2 September at 20:04
Riddick (2013) 1,5
Alternative title Riddick: Rule the Dark, 2 September at 15:03
I Want to Live! (1958) 3,0
2 September at 15:01
The Love Bug (1968) 3,0
Alternative title Herbie: The Love Bug, 2 September at 14:59
All about Eve (1950) 3,5
2 September at 14:58
Thanksgiving (2023) 1,5
2 September at 11:48
Frankenstein and the Monster from Hell (1974) 3,0
1 September at 17:47
