• 184.921 movies
  • 12.852 shows
  • 35.408 seasons
  • 653.722 actors
  • 9.522.363 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of ROOSKY. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026

Le Ninfee di Monet - Un Incantesimo di Acqua e Luce (2018) 3,0

Alternative title Water Lilies by Monet - The Magic of Water and Light, yesterday at 09:52

vote posted

details  

The Keeping Hours (2017) 3,5

last Monday at 21:07

vote posted

details  

The Widower: 'Til Death Do Us Part (2026) 2,0

last Sunday at 21:30

vote posted

details  

Coward (2026) 4,0

last Sunday at 16:12

vote posted

details  

Jelte's Legacy (2026) 3,0

last Sunday at 16:03

vote posted

details  

Animals (2026) 3,0

last Sunday at 16:02

vote posted

details  

Tenzing (2026) 4,0

last Sunday at 15:59

vote posted

details  

Other Mommy (2026) 1,0

last Thursday at 20:59

vote posted

details  

Whalefall (2026) 3,0

28 October at 14:08

vote posted

details  

Killing Anna (2026) 3,0

27 October at 14:59

vote posted

details  

Robot Dreams (2023) 3,5

27 October at 14:51

vote posted

details  

The Man in the White Van (2023) 3,0

27 October at 14:50

vote posted

details  

The Cycle of Love (2025) 4,0

25 October at 15:22

vote posted

details  

Unbreakable: The Jelena Dokic Story (2024) 3,5

25 October at 11:01

vote posted

details  

Alpha. (2024) 3,0

23 October at 13:14

vote posted

details  

The Social Reckoning (2026) 3,0

22 October at 15:48

vote posted

details  

Tussen Broers (2026) 3,5

Alternative title Between Brothers, 22 October at 15:45

vote posted

details  

Wen Er Maar Aan (2026) 4,0

22 October at 15:44

vote changed, original voice was 3,5 stars

details  

The Responders: Breaking the Silence (2026) 3,0

Alternative title De Hulpverleners: De Stilte Doorbreken, 19 October at 18:56

vote posted

details  

Helen Mirren, une Actrice Royale (2023) 3,0

Alternative title Helen Mirren - A Royal Actress, 19 October at 18:45

vote posted

details  

Hallow Road (2025) 3,0

18 October at 16:59

vote posted

details  

Molly vs the Machines (2026) 1,5

Alternative title Molly vs. the Machines, 17 October at 16:49

vote posted

details  

Still (2023) 4,0

Alternative title Still: A Michael J. Fox Movie, 17 October at 16:46

vote posted

details  

Teenage Sex and Death at Camp Miasma (2026) 1,0

17 October at 16:43

vote posted

details  

Mochy, le Chien le Plus Moche du Monde (2026) 3,0

Alternative title Yugly, 15 October at 16:50

vote posted

details  

Forgotten Island (2026) 1,5

Alternative title Het Vergeten Eiland, 14 October at 15:27

vote posted

details  

Reagan (2024) 3,0

11 October at 17:08

vote posted

details  

Untold Raygun: Breaking Badly (2026) 3,0

11 October at 10:57

vote posted

details  

Untold: Deal with the Devil (2021) 3,0

9 October at 13:39

vote posted

details  

Heart of the Beast (2026) 3,5

7 October at 22:05

vote posted

details  

Unabomber (2026) 3,5

6 October at 21:47

vote posted

details  

Schumacher '94: Die Geburt einer Legende (2026) 3,5

Alternative title Schumacher '94: The Birth of a Legend, 6 October at 21:45

vote posted

details  

Fataal Schot (2026) 3,0

6 October at 10:22

vote posted

details  

Untold UK: Liverpool's Miracle of Istanbul (2026) 3,5

4 October at 15:56

vote posted

details  

Juste une Illusion (2026) 4,0

Alternative title Just an Illusion, 4 October at 15:52

vote posted

details  

Verity (2026) 3,5

4 October at 15:50

vote posted

details  

Omaha (2025) 3,5

2 October at 15:33

vote posted

details  

Sugar (2026) 3,5

1 October at 21:49

vote posted

details  

Eindeloos Gepest – Het Verhaal van Rien (2026) 3,0

1 October at 21:48

vote posted

details