Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Ola. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
The Weight (2026) 4,0
last Friday at 23:30
Miwarashi Sedai (2025) 3,0
Alternative title Brand New Landscape, last Wednesday at 18:15
El Ser Querido (2026) 3,5
Alternative title The Beloved, last Monday at 23:26
Resident Evil (2026) 2,0
13 October at 23:15
Naza (2026) 3,5
Alternative title NAZA, 13 October at 15:37
The Social Reckoning (2026) 2,5
10 October at 08:56
Verity (2026) 1,5
7 October at 23:46
Presidentin Kyyditys (2026) 1,5
Alternative title The Kidnapping of a President, 5 October at 15:35
Digger (2026) 3,0
1 October at 23:13
Un Anno di Scuola (2025) 3,5
Alternative title A Year of School, 29 September at 16:05
Import/Export (2007) 3,5
23 September at 23:13
Kabul Jan (2026) 3,0
Alternative title No Good Men, 22 September at 23:11
To Live and Die in L.A. (1985) 4,0
17 September at 23:03
Värn (2025) 3,5
Alternative title Redoubt, 16 September at 11:24
Teenage Sex and Death at Camp Miasma (2026) 2,0
7 September at 23:43
The Christophers (2025) 2,5
1 September at 22:55
