• 184.439 movies
  • 12.808 shows
  • 35.325 seasons
  • 659.065 actors
  • 9.515.356 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of paulisdik. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Manhunter (1986) 3,5

Alternative title Red Dragon, yesterday at 20:07

vote posted

details  

Solo Mio (2026) 3,5

last Thursday at 00:38

vote posted

details  

The Sting (1973) 4,0

last Wednesday at 00:54

vote posted

details  

Silent Trigger (1996) 3,0

last Tuesday at 00:31

vote posted

details  

Evil Dead Burn (2026) 4,0

last Sunday at 20:32

vote posted

details  

Cruel Intentions 3 (2004) 2,5

16 October at 00:05

vote posted

details  

Re-Animator (1985) 4,0

15 October at 00:23

vote posted

details  

Cruel Intentions 2 (2000) 2,5

13 October at 00:27

vote posted

details  

The Little Rascals (1994) 3,5

Alternative title De Boefjes, 11 October at 23:59

vote posted

details  

Mardi Gras: Spring Break (2011) 2,5

9 October at 01:40

vote posted

details  

Pamela: A Love Story (2023) 3,0

Alternative title Pamela, a Love Story, 8 October at 02:25

vote posted

details  

Analyze That (2002) 3,0

7 October at 00:41

vote posted

details  

Being Eddie (2025) 3,0

6 October at 00:15

vote posted

details  

Until Dawn (2025) 3,5

4 October at 22:14

vote posted

details  

Schumacher '94: Die Geburt einer Legende (2026) 4,0

Alternative title Schumacher '94: The Birth of a Legend, 3 October at 12:21

vote posted

details  

Scream 7 (2026) 3,0

2 October at 21:22

vote posted

details  

Resident Evil (2026) 4,0

30 September at 21:31

vote posted

details  

Weapons (2025) 3,0

27 September at 23:47

vote posted

details  

The Long Walk (2025) 3,5

27 September at 01:51

vote posted

details  

Paradise City (2022) 2,5

26 September at 01:37

vote posted

details  

High Rollers (2025) 2,5

Alternative title Cash Out 2: High Rollers, 25 September at 00:28

vote posted

details  

X-Men (2000) 3,5

Alternative title X-Men 1.5, 24 September at 00:33

vote posted

details  

Sympathy for the Devil (2023) 3,5

23 September at 00:07

vote posted

details  

72 Hours (2026) 3,0

16 September at 00:41

vote posted

details  

Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) 3,5

Alternative title Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie, 15 September at 01:29

vote posted

details  

Untold Mr. T: I Pity the Fool (2026) 3,0

13 September at 21:00

vote posted

details  

The Doctor, the Tornado and the Kentucky Kid (2006) 4,0

11 September at 03:21

vote posted

details  

Alligator II: The Mutation (1991) 3,0

Alternative title Alligator 2, 11 September at 00:51

vote posted

details  

Bill & Ted's Bogus Journey (1991) 3,5

10 September at 02:17

vote posted

details  

Bill & Ted's Excellent Adventure (1989) 3,5

9 September at 00:57

vote posted

details  

Smile 2 (2024) 3,0

6 September at 23:20

vote posted

details  

Ladies First (2026) 3,0

4 September at 00:23

vote posted

details  

Jason Goes to Hell: The Final Friday (1993) 3,0

Alternative title Friday the 13th Part 9: Jason Goes to Hell - The Final Friday, 3 September at 00:27

vote posted

details  

Old Dads (2023) 3,0

2 September at 00:43

vote posted

details  

Unfinished Business (2015) 3,0

1 September at 00:42

vote posted

details