Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of m-b. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Night of the Living Dead (1990) 3,0
last Sunday at 22:48
Busanhaeng (2016) 3,0
Alternative title Train to Busan, last Sunday at 22:48
Faraon (1966) 3,0
Alternative title Pharaoh, 25 October at 15:39
The Lost World (1925) 2,5
23 October at 10:15
Nosferatu, eine Symphonie des Grauens (1922) 3,0
Alternative title Nosferatu, a Symphony of Horror, 23 October at 10:10
The Mortuary Collection (2019) 2,0
23 October at 10:09
Alien: Romulus (2024) 3,0
20 October at 23:05
Hide and Seek (2005) 2,5
12 October at 16:47
The Legend of Lizzie Borden (1975) 1,0
11 October at 18:37
Battle of the Coral Sea (1959) 2,0
11 October at 12:18
Meeting Evil (2012) 2,5
4 October at 20:09
Ice Cream Man (2026) 2,0
4 October at 10:41
