Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of ScreenJunkie. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: september 2026, oktober 2026
Remember the Titans (2000) 3,0
11 October at 13:02
The Notebook (2004) 3,0
11 October at 13:02
Crazy, Stupid, Love. (2011) 2,5
11 October at 13:02
The Big Short (2015) 2,5
11 October at 13:02
The Nice Guys (2016) 2,5
11 October at 13:02
Blade Runner 2049 (2017) 3,0
11 October at 13:02
First Man (2018) 3,0
11 October at 13:01
The Gray Man (2022) 2,0
11 October at 13:01
Barbie (2023) 1,5
11 October at 13:01
The Fall Guy (2024) 2,5
11 October at 13:01
Project Hail Mary (2026) 3,0
11 October at 13:01
