Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Dusty222. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Chelovek s Kino-Apparatom (1929) 3,5
Alternative title Man with a Movie Camera, 17 October at 09:01
The Music Box (1932) 4,0
17 October at 08:00
Air (2023) 4,0
13 October at 21:40
Bronenosets Potyomkin (1925) 3,0
Alternative title Battleship Potemkin, 10 October at 00:58
Babylon (2022) 4,0
8 October at 05:04
Fun with Dick and Jane (2005) 3,5
25 September at 21:32
Limitless (2011) 4,0
25 September at 07:05
Obsession (2025) 3,5
20 September at 23:31
Minority Report (2002) 3,0
15 September at 08:32
The Odyssey (2026) 4,5
5 September at 13:23
I Am Legend (2007) 3,5
5 September at 13:22
Project Hail Mary (2026) 3,0
5 September at 13:17
