Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Wally2. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, april 2025, mei 2025, juli 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, februari 2026, maart 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Digger (2026) 4,5
last Friday at 16:56
Prey (2022) 3,0
Alternative title Predator 5, 8 October at 22:33
Kingsman: The Secret Service (2014) 4,0
1 October at 23:34
Rosemary's Baby (1968) 4,0
Alternative title Wat Is Er Toch aan de Hand met Rosemary's Baby?, 17 September at 23:16
Nosferatu (2024) 2,5
17 September at 00:14
Wake Up Dead Man (2025) 2,5
Alternative title Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery, 13 September at 22:37
Bugonia (2025) 3,5
9 September at 21:49
Dead of Winter (2025) 2,0
7 September at 21:53
The Substance (2024) 3,0
6 September at 22:10
The Whisper Man (2026) 2,0
1 September at 23:19
The Ritual (2017) 2,0
1 September at 00:29
