• 184.667 movies
  • 12.820 shows
  • 35.373 seasons
  • 659.066 actors
  • 9.518.190 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of getthecool. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Raging Bull (1980) 3,5

last Monday at 22:05

vote posted

details  

Kill Bill: Vol. 1 (2003) 3,5

Alternative title Kill Bill: The Whole Bloody Affair, last Monday at 09:54

vote changed, original voice was 4,0 stars

details  

Despicable Me (2010) 3,5

Alternative title Verschrikkelijke Ikke, last Monday at 09:48

vote changed, original voice was 4,0 stars

details  

Kill Bill: Vol. 2 (2004) 4,0

Alternative title Kill Bill 2, last Monday at 09:48

vote changed, original voice was 4,5 stars

details  

Blow Out (1981) 3,5

last Sunday at 21:33

vote posted

details  

Sing Sing (2023) 3,5

18 October at 22:17

vote posted

details  

Ah-ga-ssi (2016) 4,0

Alternative title The Handmaiden, 17 October at 23:53

vote posted

details  

Jackie Brown (1997) 4,0

12 October at 21:09

vote changed, original voice was 3,5 stars

details  

The Invite (2026) 3,5

11 October at 23:29

vote posted

details  

Blow-Up (1966) 3,5

Alternative title Blowup, 10 October at 21:23

vote posted

details  

28 Years Later: The Bone Temple (2026) 3,0

Alternative title 28 Years Later - Part 2: The Bone Temple, 28 September at 20:54

vote posted

details