Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of peacekeeper. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
L'Attentat (1972) 3,5
Alternative title The Assassination, today at 08:21
Kubi (2023) 3,0
Alternative title 首, yesterday at 07:54
Black Bag (2025) 3,0
6 November at 08:16
Next Stop, Greenwich Village (1976) 3,0
4 November at 12:21
Ringu (1998) 3,5
Alternative title Ring, 2 November at 00:17
The Gunfighter (1950) 3,0
25 October at 18:15
Catch Me If You Can (2002) 2,5
25 October at 09:57
Disclosure Day (2026) 2,5
25 October at 09:52
Nightmare Alley (1947) 3,5
Alternative title De Straat der Verloren Zielen, 20 October at 14:34
The Border (1982) 2,5
11 October at 11:57
Symphonie pour un Massacre (1963) 3,5
Alternative title Sinfonia per un Massacro, 5 October at 08:19
Si J'étais un Espion (1967) 3,0
Alternative title Breakdown, 5 October at 08:17
