Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Dries666. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Rambo (2008) 3,0
Alternative title John Rambo, yesterday at 17:12
Rambo III (1988) 2,5
last Wednesday at 12:54
Rambo: First Blood Part II (1985) 3,0
17 October at 20:19
Rambling Rose (1991) 3,5
13 October at 16:56
Raising Cain (1992) 1,5
9 October at 22:10
Raising Arizona (1987) 2,0
6 October at 12:52
Chernobyl: The Lost Tapes (2022) 4,0
Alternative title Chernobyl 86, 3 October at 21:24
Raging Bull (1980) 3,5
2 October at 13:50
Radeloos (2008) 3,0
29 September at 14:01
2050 (2025) 3,5
27 September at 17:51
Racing Extinction (2015) 4,0
22 September at 20:57
