Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Boenga. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, november 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
The Last of the Mohicans (1992) 3,0
27 October at 15:46
Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) 4,0
25 October at 19:44
Left Luggage (1998) 3,5
25 October at 12:05
Caveman (1981) 4,5
25 October at 10:04
Goodrich (2024) 2,5
25 October at 08:22
Tropical Snow (1988) 3,5
18 October at 09:58
Robin Hood: Men in Tights (1993) 4,0
17 October at 22:27
A World Apart (1988) 5,0
17 October at 22:24
The Juror (1996) 3,0
12 October at 19:09
Bacheha-ye Aseman (1997) 4,5
Alternative title The Children of Heaven, 12 October at 18:58
Lady Macbeth (2016) 3,5
9 October at 20:08
Sweet Lies (1988) 4,0
6 October at 20:08
