• 185.007 movies
  • 12.869 shows
  • 35.442 seasons
  • 653.722 actors
  • 9.524.151 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of BobdH. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026

Primetime (2026) 4,0

yesterday at 21:34

vote posted

details  

Yoru no Henrin (1964) 3,0

Alternative title Shape of the Night, last Thursday at 22:10

vote posted

details  

Tonsler Park (2017) 4,0

last Wednesday at 21:07

vote posted

details  

Sanatorium pod Klepsydra (1973) 4,5

Alternative title The Hourglass Sanatorium, 30 October at 22:18

vote posted

details  

The Exorcist III (1990) 3,5

Alternative title The Exorcist 3, 28 October at 21:11

vote posted

details  

As Above, So Below (2014) 3,5

24 October at 20:57

vote posted

details  

Hokum (2026) 2,0

23 October at 21:23

vote posted

details  

Exorcist II: The Heretic (1977) 2,5

Alternative title Exorcist 2: The Heretic, 21 October at 21:28

vote posted

details  

Altered States (1980) 4,0

18 October at 22:32

vote posted

details  

Mother of Flies (2025) 2,5

17 October at 23:06

vote posted

details  

Faces of Death (2026) 3,5

16 October at 21:34

vote posted

details  

Marama (2025) 3,0

Alternative title Mārama, 11 October at 21:16

vote posted

details  

Evil Dead Burn (2026) 2,0

10 October at 22:01

vote posted

details  

28 Years Later: The Bone Temple (2026) 3,5

Alternative title 28 Years Later - Part 2: The Bone Temple, 10 October at 10:16

vote posted

details  

Rose of Nevada (2025) 4,0

4 October at 22:16

vote posted

details  

Obsession (2025) 3,0

3 October at 22:01

vote posted

details