• 184.687 movies
  • 12.825 shows
  • 35.380 seasons
  • 659.066 actors
  • 9.518.316 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of TrippelDee. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Fall 2: Deadpoint (2026) 2,5

16 October at 22:53

vote posted

details  

National Treasure: Book of Secrets (2007) 3,5

Alternative title National Treasure 2, 4 October at 13:56

vote posted

details  

National Treasure (2004) 3,5

1 October at 01:22

vote posted

details  

The Mandalorian and Grogu (2026) 2,0

Alternative title Star Wars: The Mandalorian and Grogu, 29 September at 22:48

vote posted

details  

Pitfall (2025) 2,5

28 September at 13:01

vote posted

details  

Mutiny (2026) 3,0

24 September at 18:09

vote posted

details  

Supergirl (2026) 2,0

23 September at 16:24

vote posted

details  

Apex (2026) 3,0

23 September at 10:44

vote posted

details  

Jackass: Best and Last (2026) 2,0

22 September at 23:56

vote posted

details  

Novocaine (2025) 2,0

22 September at 23:55

vote posted

details  

The End of Oak Street (2026) 3,0

22 September at 08:40

vote posted

details  

In the Grey (2026) 2,5

21 September at 15:51

vote posted

details  

Palm Springs (2020) 2,5

21 September at 15:49

vote posted

details  

The Voyeurs (2021) 2,0

20 September at 18:40

vote posted

details  

Coyote vs. Acme (2026) 3,0

20 September at 17:08

vote posted

details  

How to Make a Killing (2026) 1,5

16 September at 07:14

vote posted

details  

Normal (2025) 3,0

9 September at 20:56

vote posted

details