• 185.130 movies
  • 12.878 shows
  • 35.463 seasons
  • 653.722 actors
  • 9.526.641 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of JornL. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, november 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026

Verity (2026) 2,5

last Sunday at 08:14

vote changed, original voice was 3,0 stars

details  

Coherence (2013) 3,0

25 October at 06:25

vote posted

details  

No Country for Old Men (2007) 4,0

22 October at 10:28

vote posted

details  

Coraline (2009) 3,0

Alternative title Coraline en de Geheime Deur, 20 October at 20:22

vote posted

details  

All My Friends Hate Me (2021) 3,0

12 October at 11:52

vote posted

details  

Suspiria (1977) 3,5

8 October at 14:39

vote posted

details  

Das Experiment (2001) 3,5

Alternative title The Experiment, 8 October at 11:05

vote posted

details  

Tetris (2023) 3,5

7 October at 13:32

vote posted

details  

Triangle (2009) 2,0

7 October at 10:28

vote posted

details  

The Devil's Candy (2015) 3,0

2 October at 15:34

vote posted

details  

Practical Magic (1998) 3,0

2 October at 15:33

vote posted

details