Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of shrink. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Young Frankenstein (1974) 3,0
2 November at 13:37
Missing in Action (1984) 3,0
2 November at 13:36
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) 3,0
19 October at 21:54
Angela's Ashes (1999) 4,0
19 October at 14:16
Lik Wong (1991) 2,5
Alternative title Story of Ricky, 11 October at 12:21
Tigerland (2000) 2,5
9 October at 11:29
I Love You to Death (1990) 2,5
8 October at 08:14
Snowtown (2011) 3,0
Alternative title The Snowtown Murders, 8 October at 08:10
Predator 2 (1990) 4,0
4 October at 11:09
Sodium Babies (2009) 2,5
4 October at 11:08
The Delta Force (1986) 3,5
Alternative title Amerika's Nieuwe Helden, 2 October at 15:05
