Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Appio. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Turist (2014) 3,5
Alternative title Force Majeure, last Friday at 13:38
Ingenting å Le Av (2021) 3,5
Alternative title Nothing to Laugh About, 2 November at 21:15
Hva Vil Folk Si (2017) 3,5
Alternative title What Will People Say, 1 November at 00:39
Druk (2020) 3,5
Alternative title Another Round, 27 October at 23:14
Nattevagten - Dæmoner Går i Arv (2023) 3,0
Alternative title Nightwatch: Demons Are Forever, 25 October at 23:55
Selvmordsturisten (2019) 2,5
Alternative title Suicide Tourist, 18 October at 23:32
Talvisota (1989) 3,5
Alternative title The Winter War, 12 October at 01:57
Den Stygge Stesøsteren (2025) 2,5
Alternative title The Ugly Stepsister, 11 October at 00:47
Collateral (2004) 3,5
9 October at 17:12
Nattevagten (1994) 3,5
Alternative title Nightwatch, 9 October at 12:27
Cockpit (2012) 3,0
6 October at 17:33
Blücher (2025) 4,0
2 October at 12:14
Det Andet Offer (2025) 3,5
Alternative title Second Victims, 1 October at 23:15
