Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Eraser. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Backrooms (2026) 3,0
last Sunday at 20:51
Hallow Road (2025) 3,0
last Friday at 23:04
White Squall (1996) 3,5
last Thursday at 22:22
Doing Life (2026) 3,5
25 October at 21:00
Normal (2025) 3,0
23 October at 21:42
The Hard Corps (2006) 3,0
19 October at 19:02
Evil Dead Burn (2026) 3,5
18 October at 01:00
In the Grey (2026) 2,5
16 October at 21:41
Animals (2026) 3,0
11 October at 21:20
I Swear (2025) 4,0
10 October at 00:13
Breakdown (1997) 4,0
9 October at 21:58
Unlawful Entry (1992) 3,5
4 October at 21:25
Unabomber (2026) 3,0
2 October at 21:57
