Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Jeroen!. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Zwei Staatsanwälte (2025) 3,0
Alternative title Two Prosecutors, yesterday at 12:00
Alpha. (2024) 3,0
last Sunday at 11:50
Gunche (2026) 1,5
Alternative title Colony, 16 October at 23:34
The Incomer (2026) 3,0
16 October at 17:47
Spider-Man: Brand New Day (2026) 2,5
5 October at 23:11
La Vita Va Così (2025) 3,0
Alternative title Life Goes This Way, 3 October at 08:32
Unabomber (2026) 2,5
28 September at 07:51
Kokuho (2025) 3,0
Alternative title 国宝, 25 September at 08:49
Sunny Dancer (2026) 2,5
25 September at 08:49
The Rivals of Amziah King (2025) 3,5
20 September at 08:54
Mayday (2026) 2,5
19 September at 17:51
The End of Oak Street (2026) 2,0
19 September at 15:16
Teenage Sex and Death at Camp Miasma (2026) 2,0
19 September at 14:19
Rietland (2025) 3,0
Alternative title Reedland, 13 September at 12:15
Bad Slippers (2025) 2,5
12 September at 10:21
The Whisper Man (2026) 2,0
5 September at 12:23
The Runner (2026) 1,5
5 September at 08:02
I Was a Stranger (2024) 3,0
Alternative title The Strangers' Case, 3 September at 21:58
Carolina Caroline (2025) 2,5
3 September at 21:58
