• 184.624 movies
  • 12.812 shows
  • 35.356 seasons
  • 659.066 actors
  • 9.517.310 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of MrMercury. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Now You See Me (2013) 3,0

yesterday at 20:17

vote posted

details  

Now You See Me: Now You Don't (2025) 3,0

Alternative title Now You See Me 3, yesterday at 20:17

vote posted

details  

Armored (2009) 2,0

yesterday at 20:15

vote posted

details  

Masterplan (2026) 2,0

last Thursday at 22:15

vote posted

details  

Demain Tout Commence (2016) 2,0

Alternative title Two Is a Family, last Wednesday at 20:52

vote posted

details  

Sonic the Hedgehog 3 (2024) 2,5

11 October at 22:13

vote posted

details  

Animals (2026) 2,5

9 October at 22:26

vote posted

details  

The Forever Purge (2021) 2,0

Alternative title The Purge 5, 5 October at 21:58

vote posted

details  

Superman (2025) 3,0

5 October at 20:13

vote posted

details  

Unabomber (2026) 2,5

2 October at 23:07

vote posted

details  

The Whisper Man (2026) 2,5

23 September at 21:44

vote posted

details  

Train Dreams (2025) 1,0

Alternative title Treindromen, 17 September at 21:31

vote posted

details  

The Little Things (2021) 2,5

14 September at 22:13

vote posted

details  

Heads of State (2025) 3,0

13 September at 22:24

vote posted

details  

Bad Slippers (2025) 2,5

13 September at 22:17

vote posted

details  

The Last House (2026) 2,5

6 September at 21:54

vote posted

details  

Project Hail Mary (2026) 3,0

5 September at 23:37

vote posted

details