• 184.428 movies
  • 12.802 shows
  • 35.307 seasons
  • 659.065 actors
  • 9.514.815 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Neuromancer. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Ludwig (1973) 4,5

Alternative title Ludwig II, 5 October at 13:38

vote posted

details  

The 39 Steps (1935) 3,0

Alternative title De 39 Voetstappen, 26 September at 22:50

vote posted

details  

The Birds (1963) 4,0

26 September at 22:30

vote posted

details  

Vertigo (1958) 4,0

Alternative title De Vrouw Die Tweemaal Leefde, 26 September at 22:30

vote posted

details  

The Blood of Others (1984) 4,0

Alternative title Le Sang des Autres, 22 September at 22:12

vote posted

details  

La Femme Infidèle (1969) 3,5

Alternative title The Unfaithful Wife, 17 September at 22:36

vote posted

details  

Le Boucher (1970) 5,0

Alternative title The Butcher, 17 September at 22:36

vote posted

details  

Les Fantômes du Chapelier (1982) 4,0

Alternative title The Hatter's Ghost, 17 September at 22:35

vote posted

details  

Les Liens de Sang (1978) 4,0

Alternative title Blood Relatives, 17 September at 22:34

vote posted

details  

Deux Hommes dans Manhattan (1959) 2,5

Alternative title Two Men in Manhattan, 17 September at 22:34

vote posted

details  

One Hour Photo (2002) 4,0

17 September at 22:33

vote posted

details  

Primer (2004) 3,5

13 September at 22:28

vote posted

details  

Solyaris (1972) 2,5

Alternative title Solaris, 13 September at 22:22

vote posted

details  

I... comme Icare (1979) 3,5

Alternative title I... for Icarus, 13 September at 22:21

vote posted

details  

U Turn (1997) 4,0

13 September at 22:20

vote posted

details