Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Van Bommel. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Wieners (2008) 2,5
yesterday at 22:06
Heist (2001) 2,5
yesterday at 19:17
Colisión (2026) 3,5
Alternative title Collision Course, last Saturday at 03:21
La Captura (2026) 3,5
Alternative title Facing El Chapo, last Thursday at 23:56
Eb (2026) 2,5
Alternative title Undercurrent, last Thursday at 00:16
#Realityhigh (2017) 2,0
last Wednesday at 22:43
Neem Me Mee (2023) 3,5
last Wednesday at 00:12
Contagion (2011) 3,0
18 October at 19:25
Doing Life (2026) 3,5
18 October at 17:28
Animals (2026) 3,0
10 October at 17:28
The Widower: 'Til Death Do Us Part (2026) 4,0
7 October at 18:20
Courageous (2011) 3,5
4 October at 20:21
