• 184.428 movies
  • 12.797 shows
  • 35.296 seasons
  • 659.065 actors
  • 9.514.801 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of <JJ>. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Ice Age: Collision Course (2016) 2,5

Alternative title Ice Age 5, 11 October at 23:25

vote posted

details  

Hot Shots! Part Deux (1993) 4,0

11 October at 19:13

vote posted

details  

Hot Shots! (1991) 4,0

10 October at 20:39

vote posted

details  

Ice Age: Continental Drift (2012) 3,5

Alternative title Ice Age 4: Continental Drift, 6 October at 17:35

vote posted

details  

Mission: Impossible II (2000) 2,5

Alternative title Mission: Impossible 2, 4 October at 21:59

vote posted

details  

Avatar Aang: The Last Airbender (2026) 4,0

Alternative title Avatar Aang: de Laatste Luchtmeester, 1 October at 20:19

vote posted

details  

Il Conformista (1970) 4,0

Alternative title The Conformist, 30 September at 11:29

vote posted

details  

True Lies (1994) 4,0

26 September at 21:12

vote changed, original voice was 3,5 stars

details  

Apex (2026) 4,0

21 September at 22:28

vote posted

details  

Minority Report (2002) 3,5

14 September at 22:10

vote posted

details  

The Power of the Dog (2021) 4,0

13 September at 21:01

vote posted

details  

The Sea Beast (2022) 3,5

Alternative title Het Zeebeest, 12 September at 19:51

vote posted

details  

Wake Up Dead Man (2025) 4,0

Alternative title Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery, 6 September at 23:32

vote changed, original voice was 3,5 stars

details  

RRR (2022) 4,5

Alternative title RRR (Rise Roar Revolt), 6 September at 16:35

vote posted

details  

Hollow Man (2000) 3,0

5 September at 12:34

vote posted

details  

The Bride! (2026) 3,0

Alternative title The Bride, 2 September at 11:11

vote posted

details  

Pitch Black (2000) 4,0

Alternative title The Chronicles of Riddick: Pitch Black, 1 September at 22:36

vote posted

details