• 184.665 movies
  • 12.818 shows
  • 35.369 seasons
  • 659.066 actors
  • 9.517.873 votes
Avatar
Profile
 

Log

This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Olle. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Downtown (2026) 4,0

4 October at 15:46

vote posted

details  

Paradijs (2024) 3,5

Alternative title Paradise, 30 September at 22:14

vote posted

details  

Cow (2021) 4,0

30 September at 18:37

vote posted

details  

Heartstopper Forever (2026) 4,0

30 September at 12:23

vote posted

details  

Finding Dory (2016) 3,5

14 September at 22:46

vote posted

details  

The Light between Oceans (2016) 3,5

14 September at 22:46

vote changed, original voice was 3,0 stars

details  

Capharnaüm (2018) 3,5

Alternative title Capernaum, 14 September at 22:33

vote posted

details  

Ratatouille (2007) 4,0

14 September at 22:21

vote posted

details  

La Tortue Rouge (2016) 4,5

Alternative title The Red Turtle, 14 September at 22:20

vote changed, original voice was 4,0 stars

details  

Voicemails for Isabelle (2026) 3,0

14 September at 22:16

vote changed, original voice was 2,5 stars

details  

Avatar Aang: The Last Airbender (2026) 4,5

Alternative title Avatar Aang: de Laatste Luchtmeester, 14 September at 22:14

vote posted

details