Log
This page will keep you informed of recent votes, opinions and reviews of Askikker. By default you see the activities in the current and previous month. You can also choose one of the following periods: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Nightlight (2003) 3,5
Alternative title View of Terror, last Thursday at 21:59
The Quick and the Dead (1987) 3,5
last Wednesday at 22:15
Water's Edge (2003) 2,5
last Wednesday at 15:35
Fire Birds (1990) 2,0
Alternative title Wings of the Apache, last Tuesday at 16:09
White Man's Burden (1995) 3,5
30 October at 22:36
One Tough Bastard (1996) 2,5
Alternative title One Man's Justice, 30 October at 10:05
44 Minutes: The North Hollywood Shoot-Out (2003) 3,0
27 October at 21:15
Black Bags (2023) 2,5
26 October at 23:04
Aaron's Blood (2016) 2,5
23 October at 22:11
Death Row (2007) 3,5
20 October at 21:38
Farewell to the King (1989) 2,0
Alternative title Nacht over Borneo, 20 October at 10:24
Karma (2018) 3,0
18 October at 21:23
Day 13 (2020) 2,5
15 October at 22:08
Hunting Ava Bravo (2022) 2,0
14 October at 21:33
Intrusion (2012) 3,5
11 October at 21:49
Nowhere to Hide (1987) 2,5
9 October at 21:36
Maximum Conviction (2012) 3,0
8 October at 21:22
Bokeh (2017) 3,0
7 October at 20:58
The China Lake Murders (1990) 3,5
6 October at 21:25
Unstable (2012) 3,5
5 October at 21:47
Tombstone (1993) 2,0
5 October at 19:12
Relentless (2018) 3,0
4 October at 21:29
